:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Małgosia z Garwolina i jej szminka-wisiorek w finale konkursu we Włoszech. Głosujmy!

  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4

Projektuje biżuterię i marzy o własnym startupie. Pomysł na szminkę-wisiorek dał jej przepustkę do finału konkursu dla młodych talentów we Włoszech! Głosując na Małgosię, zwiększamy jej szanse na wygraną. Głosy można oddawać do 10 grudnia.

Małgorzata Sekuła ma 27 lat. Urodziła się w Garwolinie. Jest absolwentką Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu (Malarstwo) oraz Uniwersytetu w Sienie we Włoszech (Master, wzornictwo, specjalizacja – projektowanie biżuterii).

– Jestem projektantem biżuterii, grafiki, akcesoriów. Postanowiłam wziąć udział w programie Allmazing, aby zrealizować moje marzenie związane z założeniem własnego startupu. O konkursie dowiedziałam się przypadkiem, przeglądając różne strony w internecie – mówi Małgosia.

Konkursowym zadaniem było zaprojektowanie nowego opakowania do make-up'u. Pomysł 27-latki na szminkę-wisiorek dał jej przepustkę do finału rywalizacji. Konkurs wygrywa osoba, której projekt otrzyma najwyższą liczbę głosów. Zwycięzca otrzyma 2000 euro, a jego projekt będzie wyprodukowany przez jedną z firm partnerskich konkursu. W tej edycji jest to Essentia Beauty.

 

– Każdy głos jest dla mnie bardzo cenny! – przyznaje Małgosia, która zachęca do zarejestrowania się na Allmazing za pośrednictwem Facebooka i oddania głosu na jej projekt. Głosować można do 10 grudnia.

 

Widzieliście video? Podoba się Wam pomysł szminki-wisiorka lub szminki w postaci kolczyków? Używalibyście takiego opakowania? Kliknijcie tutaj i zagłosujcie na projekt Małgosi!

 

ur

Małgosia z Garwolina i jej szminka-wisiorek w finale konkursu we Włoszech. Głosujmy! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się