:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -5°C bezchmurnie

Marcin Mazurek wygrał III Triathlon Garwoliński

Triumfatorem III Triathlonu Garwolińskiego został Marcin Mazurek z Lublina. Najszybsza wśród kobiet była Monika Sierpińska z Józefowa.

Na starcie III Triathlonu Garwolińskiego stanęło 108 śmiałków. Mieli oni do przepłynięcia 750 metrów, 20 kilometrów do przejechania rowerem i 5 kilometrów do przebiegnięcia, a to wszystko przy temperaturze powyżej 30 stopni Celsjusza.

Najlepiej w tych warunkach poradził sobie Marcin Mazurek z Lublina. Zawodnik Triclubu na pokonanie trasy przygotowanej przez organizatorów potrzebował 1 godziny i 2 minut. 32 sekundy później na mecie zameldował się Paweł Janiak z Siedlec. Trzecie miejsce z czasem 1:02:47, zajął Bartosz Olejnik z Opoczna.

Wśród pań najszybsza była Monika Sierpińska z Józefowa (1:10:34). Na podium uplasowały się także: Amelia Seroczyńska z Warszawy (1:11:50) i Agata Tudek z Garwolina (1:13:56).

Nagrody przyznano również trzem najlepszym zawodnikom i zawodniczkom w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Swoich sił w triathlonie spróbowało 15 osób z powiatu garwolińskiego. Najlepszym z mężczyzn był Piotr Wojciechowski, który ukończył rywalizację na trzynastym miejscu. Z mieszkanek naszego powiatu, najszybciej z trasą uporała się Agata Tudek.

Imprezę zorganizowało Centrum Sportu i Kultury przy współpracy z Parkiem Wodnym "Mamut", garwolińskim oddziałem WOPR, Garwolińskim Stowarzyszeniem Kolarskim "Horyzont" i Stowarzyszeniem Truchtacz.pl.