:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  0°C lekkie zachmurzenie

Martina Collins nagrała nowy teledysk! Kobieco i zmysłowo w Talaria Ladies Spa

Ukazał się najnowszy teledysk Martiny Collins. Młoda artystka zdradza, skąd wziął się pomysł na kawałek "Be my king" oraz dlaczego postanowiła nakręcić klip w Talaria Ladies Spa. Zobaczcie kobiecy i zmysłowy teledysk!

 

Martina Collins to młoda piosenkarka, pochodząca z powiatu garwolińskiego. Już w wieku 13 lat wystąpiła w pierwsze4j e4dycji muzycznego show Must be the music, otrzymując od jury 4xTAK. Do programu powróciła w 7. edycji show. W międzyczasie doskonaliła się w Szkole Muzycznej I stopnia w Garwolinie oraz w Akademii Rocka.

Teledysk do jej nowego kawałka "Be my king" został opublikowany w YouTube w czwartek 10 sierpnia. Zapytaliśmy Martinę Collins o to, skąd wziął się pomysł na klip, dlaczego powstał w Talarii i jak wyglądała praca nad teledyskiem. Młoda artystka zdradziła nam także swoje plany na przyszłość.

 

eG:Skąd wziął się pomysł na ten kawałek i teledysk?

Martina Collins: Inspiracją do napisania tekstu była pewna dziwna historyjka, która przydarzyła się mi i mojemu chłopakowi rok temu. Interpretację zostawiam słuchaczom. Niech każdy spróbuje zinterpretować piosenkę we własny sposób. Tylko dwie osoby będą w stanie dokładnie rozszyfrować sens tej piosenki. Utworem zawładnęła tajemniczość. Kawałek przyjął miano „Piosenki z 50 twarzy Greya” co oznaczało, że musi być kobiecy i zmysłowy… i taki właśnie jest.

 

eG: Co zdecydowało o wyborze miejsca kręcenia teledysku?

Martina: Kilka razy zdarzyło mi się odwiedzić Talarię. Byłam zachwycona. Uznałam, że będzie do idealne miejsce do nakręcenia mojego pierwszego teledysku.

 

eG: Jak Ci się pracowało w Talarii nad klipem?

Martina: Talaria Ladies SPA jest idealnym miejscem do kręcenia klipów. Świetny wystrój oraz możliwość korzystania z atrakcji, jakie oferuje SPA sprawiło, że udało nam się nakręcić naprawdę coś fajnego. Tak sądzę. Ludzie, z którymi miałam tam okazję współpracować byli bardzo pomocni, życzliwi i mega pozytywnie nastawieni. Cieszę się, że miałam możliwość poznania tak świetnej i zgranej ekipy. Szczerze polecam Talaria Ladies SPA.

 

eG: Jakie masz plany na najbliższą przyszłość?

Martina: W chwili obecnej pracuję nad kolejną piosenką, która nosi tytuł "Life od the party". Jest to współpraca pomiędzy mną a amerykańskimi producentami, którzy robili kawałki dla największych światowych gwiazd takich jak Rihanna, Usher czy Jay Z. Zobaczymy co będzie dalej. Mam jeszcze dla Was kilka niespodzianek, o których się dowiecie niebawem.

 

eG: Dziękujemy za rozmowę i życzymy dalszych sukcesów!

Martina: Dziękuję i zapraszam wszystkich Czytelników eGarwolin do obejrzenia teledysku!

 

Teledysk do piosenki „Be my king” zrealizowała ekipa Montom Studio.

 

(ur) 2017-08-11 11:02:19







Martina Collins nagrała nowy teledysk! Kobieco i zmysłowo w Talaria Ladies Spa komentarze opinie

 • Klaudix12 - niezalogowany 2017-09-15 11:16:23

  biedne to.. :lol:

 • jan - niezalogowany 2017-08-14 12:35:28

  [quote name="konio"]Jaka Collins? Swojego nazwiska się wstydzi czy co.[/quote]Szczęch

 • janek wiśniewski - niezalogowany 2017-08-14 10:21:49

  [quote name="konio"]Jaka Collins? Swojego nazwiska się wstydzi czy co.[/quote]jaki konio?

 • DeBorg - niezalogowany 2017-08-14 08:58:59

  Niestety nie porywa. Wszystko poprawnie i czysto ale to raczej kawałek na tło muzyczne do supermarketu.

 • Darek - niezalogowany 2017-08-13 20:36:59

  Piękna zdolna dziewczyna która swoją muzyką wnosi coś więcej niż wsiowe disco polo którego słucha tu większość pospólstwa. Także chamy zamiast krytykować to na kolana i dziękować że komuś się jeszcze tu chce !!!

 • Leo - niezalogowany 2017-08-12 22:34:06

  marne to..

 • konio - niezalogowany 2017-08-12 13:56:30

  Jaka Collins? Swojego nazwiska się wstydzi czy co.

 • Mari - niezalogowany 2017-08-12 07:37:18

  Dla mnie nuda..ale może ktoś lubi ... :zzz

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl