:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C pochmurno z przejaśnieniami

Marzena Świeczak dziękuje wyborcom

Marzena Świeczak dziękuje wyborcom

Nowo wybrana burmistrz Garwolina Marzena Świeczak wystosowała do mieszkańców miasta list z podziękowaniami za udział w wyborach i za głosy oddane na jej kandydaturę.

Poniżej publikujemy list Marzeny Świeczak do mieszkańców miasta Garwolina.

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Garwolina, serdecznie dziękuję Państwu za tak liczny udział w wyborach samorządowych. Dziękuję za poparcie mojej kandydatury na Burmistrza. Każdy oddany na mnie głos to ogromne wyróżnienie i motywacja do kolejnych działań na rzecz miasta i jego mieszkańców. Daliście mi Państwo siłę i wielki mandat zaufania. Ze swojej strony pragnę zapewnić, że dołożę wszelkich starań, aby przez najbliższe lata tego zaufania nie zawieść. Obiecuję pracować najlepiej jak potrafię, by spełnić Państwa oczekiwania. Dziękuję mojej rodzinie, przyjaciołom, znajomym oraz wszystkim osobom, które zaangażowały się w kampanię wyborczą. Dziękuję wszystkim mieszkańcom za dobre słowa, za życzliwość i za krytykę. Był to bardzo intensywny i trudny czas przepełniony emocjami. Czas, który pozwolił zdobyć nowe doświadczenia, nowych przyjaciół, poszerzyć perspektywy i wyciągnąć wnioski. Garwolin jest naszym wspólnym dobrem. Otwiera się przed nami wspaniała perspektywa, nowy rozdział w historii miasta. Czeka nas dużo ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. Pani Iwonie Kurowskiej i Pani Urszuli Zadrożnej z całego serca życzę dalszego działania na rzecz miasta. Mam nadzieję, że w atmosferze wzajemnego szacunku, umiejętności osiągania kompromisu będziemy podejmować najlepsze dla naszej społeczności decyzje, bo samorząd pracuje dla wszystkich mieszkańców, bez względu na przekonania polityczne.

Zapraszam wszystkich do wspólnego działania.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za zaufanie i poparcie!

Z wyrazami szacunku
Marzena Świeczak

 

Artykuł sponsorowany


Marzena Świeczak dziękuje wyborcom komentarze opinie

  • Sponsorowany? - niezalogowany 2018-11-05 23:31:59

    Ciekawy początek. Ile nas kosztował ten "artykuł sponsorowany'? To podziękowanie mieszkańcom czy redakcji? Czy tego typu ważne informacje nie powinny być publikowane przez serwis garwoliński za darmo?

  • Fatalnie - niezalogowany 2018-11-05 23:55:17

    Pani Marzeno Cała rada jest z PiS. Jak Pani zareaguje jeśli w pierwszym roku Nie udzielą Pani Absolutorium? Czy lidzie którzy głosowali na Panią Wiedzą co to znaczy? Raczej nie bo to ciemnotaz Garwolina.

  • gość 2018-11-06 08:21:49

    no i macie bedoki bladenke na swieczniku ciekawy jestem jaki pirwszy kawal obladnynce bedzie.

  • SirC - niezalogowany 2018-11-06 08:52:07

    Sądząc po uległości wobec p. Mikulskiego nic dobrego z jej rządzenia nie wyjdzie. Nie mogę się nadziwić jak osoba z wysokim naukowym wykształceniem mogła wziąć udział w czymś tak bezsensownym jak "prezentacja zbiornika". Będzie rządził p Mikulski z tylnego siedzenia, syn być może będzie wiceburmistrzem a w następnym wyborach będzie kandydował na stanowisko pierwszego. Pan M jest Pani niestety tylko chwilowym zachwianiem równowagi.

  • gość 2018-11-06 10:19:41

    1 Lepszy Mikulski z tylnego siedzenia niż Kaczyński zza pleców . 2 Bedoki mają swoją blondynkę i umieją pisać . 3 Nieudzielenie absolutorium nie zwalnia Burmistrza ze stanowiska .Powód do zmartwień mogą mieć wtedy radni. 4 Za darmo ? Dzisiaj nie ma nic za darmo .

  • gość 2018-11-06 11:51:34

    Szanowna Pani. Zapewne nie będzie miała Pani oparcia w Radzie, ale musi Pan być dobrze "umiejscowiona" wśród mieszkańców Garwolina - nie tylko ze swojego wianuszka. Jest w mieście sporo ludzi, którzy chętnie Pani podpowiedzą - bezinteresownie! - jak poprawić kondycję Garwolina. Tacy ludzie to także byli mieszkańcy Garwolina, mający dużą sympatię dla swego niegdyś miasta, którzy często naprawdę coś znaczą w różnych dziedzinach życia. Niech Pani rozważy moją propozycję, by to Pani "kółeczko" nagle nie okazało się pętlą...

  • Do Fatalnie - niezalogowany 2018-11-06 12:02:08

    Sam jestes ciemniakiem i typowym pisiorem skoro z góry zakładasz, ze kto nie z PiS nie ma racji. Tempak

  • Absolutorium - niezalogowany 2018-11-06 12:15:21

    Rada nie daje absolutorium I referendoww sprawie odwołania Burmistrz. Rada jest nietykalna. Wszyscy sa z PiS. Pani burmistrz nie bedzie miała nic do gadania

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 12:19:34

    Popatrzcie n Stan chodników w mieście. Poprostu tragedia. Burmistrz Obiecał Ze zrobi w Sierpniu chodnik od Świateł do Orlenu. Zobaczymy Ile Pani Świeczka zrobi pewnie nic. Nawet nie potrafią Uporządkować Placu zabaw miejskiego. Wymienili trzy zabawki I obsypali piachem. Ciekawe ktore dziecko w tym błocie będzie sie bawić.

  • gość 2018-11-06 12:29:17

    1.portal e Garwolin jest własnościa prywatną i może publikować to,co uzna za stosowne i za dowolną gratyfikacją. 2.wszelkie próby podwazania wyników wyborów świadczą o nieznajomości zasad praworządności i zwykłej nieuzasadnionej zawiści.Typowej zresztą dla pewnej części naszej lokalnej społecznośći. 3.Ci ,którzy tak ochoczo kreślą przyszłość syna p.Tadeusza M.,zapraszam do kolektury pewnej gry liczbowej - tam zdolność przewidywania okaże się bardziej intratna.Oczywiście ,jeśli będzie trafna 4.wszelkie prognozy dotyczące udzielania absolutorium lub trudnej współpracy z Radą Miasta,są prowokacyjne i nieakceptowalne.Głoszenie takich teorii jest niestety charakterystyczne dla pewnej części domorosłych komentatorów z naszego miasta.

  • SirC - niezalogowany 2018-11-06 12:32:41

    Jak rządził Mikulski już wiemy. Proszę sobie przypomnieć ścieżkę rowerową, odcięcie miasta od rzeki przez zbędną regulację, zbiornik retencyjny, który już pochłonął i jeszcze pochłonie masę pieniędzy. To są miliony złotych wyrzuconych w błoto. Tłumaczenie że w większości to były środki finansowe z zewnątrz świadczy tylko o tym jaki stosunek miał były burmistrz do publicznych pieniędzy. Jak by rządziła Kurowska nie wiem, ponieważ przegrała wybory i nie będzie rządziła. Szanuję wynik głosowania, kampania pokazała jednak, że nie mogę spodziewać się niczego dobrego po nowej Pani Burmistrz. Obawiam się, że to będzie totalny serwilizm i nieustanna walka z radą.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 13:42:29

    To nie jest jej sukces tylko mikulskiego bez jego poparcia ta burmistrz jest nikim.

  • gość 2018-11-06 14:35:01

    PIS(aki) siedźcie cichutko i nie szczekajcie... wiem, że was boli jak cholera - i bardzo dobrze :-))))

  • gość 2018-11-06 14:47:00

    "1 Lepszy Mikulski z tylnego siedzenia niż Kaczyński zza pleców . 2 Bedoki mają swoją blondynkę i umieją pisać . 3 Nieudzielenie absolutorium nie zwalnia Burmistrza ze stanowiska .Powód do zmartwień mogą mieć wtedy radni. 4 Za darmo ? Dzisiaj nie ma nic za darmo . " Pozamiatane, pozmywane, woda spuszczona... :)

  • gość 2018-11-06 16:23:52

    Czy mikulski jest synem mikulskiego tego nie wiadomo . Że wybrana ? I co z tego ? To jak wybrana to oznacza że może wszystko ? Nie . Pomimo że doskonale wie ona jak i wy że rada przychylna ne będzie to i tak pchała się na stołek . Pytanie po co ? Wojny wszczynać ? bĘDZIE KONFLIKT I KAŻDY DBRZE O TYM WIEDZIAŁ A JEDNAK STOŁEK I KASA byly ważniejsze . Będziecie płakac bedoczki . ŻE BĘDZIE WTOPA ZA WTOPĄ TO PEWNE . Pytanie czy będą to tak spektakularne porażki jak mikulskiego czyli ; zbiornik który jest absurdem , ścieżka która powstała by wydać pieniądze i nie tylko to , może podwyżeczka za smieci , może kolejny płatny parking chociaż opłaty żadnej rotacji nie wymuszają itd bez końca . chodziło o stołki ,kasę i utrzymanie układu i tylko o to a pierd....bzdur o dobru miasta już slyszeliśmy . Co jest tym dobrem ? Na pewno nie dobro kieszeni mieszkańca . Chodzi o kasę od ludzi aby było się czym częstować .

  • Gość ewelina - niezalogowany 2018-11-06 16:42:13

    Chyba nie znacie Pana burmistrza...

  • burmistrz - niezalogowany 2018-11-06 16:57:58

    LUDZIE RADNI Z PIS TO TYLKO LUDZIE TO NIE PRAWDZIWI PISOWCY NA BANK PANI BURMISTRZ SIĘ DOGADA Z DWOMA RADNYMI NA SWOJĄ STRONĘ KWESTIA KTO I ZA CO .......NOWA BURMISTRZ DA RADĘ PIS JEST OSAMOTNIONY BRAK WODZA .......

  • Szary człowiek - niezalogowany 2018-11-06 19:00:34

    Pani burmistrz moje wielkie gratulacje :)!!! Mam nadzieję, że maleńką cegiełkę dołożyłem swoimi potyczkami tutaj z wyznawcami pislamu... A do was, dajcie sobie już spokój, jakoś musicie się pogodzić z tym waszym '' sromotnym zwycięstwem"" ha ha ha... Mało tego, macie rok aby pogodzić się z myślą, że Polacy was pozbawią władzy i to se ne wrati... Co zrobi biedna wizytatorka B Szydło, będzie musiała zacząć jeździć biednie, w dwie karoce a n ie w trzy. Starosta Froudenthal, którego zatłukło AK podczas okupacji z tego co wiem, miał mniejszą obstawę...

  • gość 2018-11-06 19:04:42

    Ta Pani "M" tylko oświadczenia i listy pisze, kiedy w końcu usłyszymy ją, niech przemówi do swego ludu...

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 19:11:16

    Czytam i się dziwię że są tacy co chcą już rozliczać co zrobi pani Burmistrz. A więc pragnę ich oświecić wy lepiej rozliczajcie panów z PiS bo to radni decydują a Burmistrz wykonuje i ciekawe czy ci panowie z PiS dotrzymają obietnic bo mają większość jak sami piszecie.

  • gość 2018-11-06 20:27:46

    to byłby hit gdyby się dogadała z dwoma ...całkiem jak chytra baba z radomia

  • Gość Ania - niezalogowany 2018-11-06 20:49:49

    Pani Marzeno nie jestem z Garwolin ale gratulacje

  • Szary człowiek - niezalogowany 2018-11-06 22:27:32

    Tak mi się przypomniało, że miałem zaszczyt w czasach licealnych przeprowadzić wywiad z por Matysiakiem ps "Ziuk", który był dowódcą akcji na Froudenthala. Pan Matysiak jak go pamiętam, to był spokojny, bardzo skromny i rzeczowy człowiek, wręcz niepozorny. Ciekaw jestem co by powiedział, że w wolnej Polsce jakiś polityk z czwartego obecnie szeregu partii rządzącej, jeździ po naszej pięknej Ojczyźnie w trzy pancerne limuzyny, chciałbym zobaczyć jego minę... Dojna zmiana przebiła wielbicieli ośmiorniczek w trójnasób, kara będzie podobna od suwerena jaka była dla tamtych! Brawo Pani Marzena Świeczak, bronimy się przed partyjnymi mackami mafii Koryta plus!!!

  • gość 2018-11-07 08:24:01

    absolutorium to tylko finanse, jak te się zgadzają to jest OK. Rada nic nie może zrobić. Może współdziałać, lub jak to bywało za SDG skompromitować się. To ostatnie, jak czas pokazał nie opłacało się.

  • Suweren :-) - niezalogowany 2018-11-07 11:36:20

    Panią Marzenę wybrał 'suweren' a radę miasta, radę powiatu, rząd PiS czy premier Szydło wybrały pisiaki :-) Ot nowoczesna, lewacka logika. Uszanujmy wybór pani burmistrz, ale reszty to już nie szanujmy, bo po co? Większość z tych rozgrzanych dzieciaków, czy staruszków gorszego sortu nie wie, lub nie chce o tym pisać, że budżet miasta Garwolin to ponad 80 milionów zł rocznie. Rzecz w tym, jak te pieniądze były, są i będą wydawane. O tym pomyślcie, zamiast się niezdrowo podniecać. Bo to są pieniądze wasze i waszych rodziców.

  • Z Garwolina - niezalogowany 2018-11-07 11:47:33

    Po pierwsze gratulacje dla pani Świeczak i dla mieszkańców Garwolina. Wspólnie udało nam się pokazać, że mamy coś do powiedzenia i nie patrzymy ślepo w to co pokazują w telewizji TVPis. Po drugie, zobaczymy jak teraz zachowa się rada miasta. I słusznie mówi przedmówca - to rada decyduje co i jak należy zrobić, a burmistrz jest organem wykonawczym. Czyli odpowiedzialność za działanie urzędu szeroko pojętego nie spada jedynie na barki burmistrza. Miejcie to drodzy radni na uwadze. Jako mieszkaniec tego miasta liczę na to, że dojdziecie do porozumienia w imię ważniejszej sprawy.

  • gość 2018-11-07 12:16:26

    Witam.czy teraz Kurowska bedzie czytaC PISMO SWIETE w kazda Niedziele w Kosciele ? Powinno tak byc skoro podczas kampanii byla taka pomyslowa

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 16:27:26

    PiS nie ma wodza w mieście. Bardzo dobrze. Garwolin potrzebuje władzy a nie różańca z pisowskim proboszczem.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 17:46:21

    Pajace dupki i inna choloto wychowana i splodzona za komuny jestem apolityczny niech kturys z was powie czy wasi rodzice nie brali na was za PZPR kasy tzw.rodzinnego na każde dziecko niektórzy brali tej kasy więcej niż wypłaty zależało od wylegu i jego sztuk nie ma człowieka ani rodziny ktura tego nie brała a dziś narzekają że jakiś PiS daje 500+chyba tylko dlatego że niektórzy nie muszą tyrac za grosze u prywaciazy otrzymując te kasę i spokojnie mogą wychowywać dzieci bez żadnego wyścigu szczurów rwania sobie żył. Skoro nie morzna zarobić odpowiednich pieniędzy do utrzymania rodziny z własnej pracy to kogo to boli wszyscy mają tak dobrze w tym kraju jakoś tego nie zauważyłem i nie sądzę żebym kiedyś to zobaczył na własne oczy. Pa

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 17:54:40

    Jedni czytali w kościele,a inni chodzili do niego od wielkiego dzwonu.Ciekawe,czy teraz będą na mszy w każdą niedzielę,skoro tacy pomysłowi?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 20:23:49

    Rada będzie współpracować. Wszak obiecała nam służć miastu, mieszkańcom i to chyba jest zobowiązana wykonać? Prawda? Zresztą na prawie każdym płocie wisiały te zobowiązania. Jak nie, to nie zasługują na nasze głosy...

  • gość 2018-11-07 20:41:26

    To pytanie po co w takim razie w/w... pani ? pchała się na ten urząd skoro ma być wykonawcą woli rady miasta ? No słucham .Po to by odpowiadać za decyzje innych ? Czy może po to aby być strażnikiem układu ?

  • Profesor - niezalogowany 2018-11-07 20:56:07

    PO-paprańcy z Gangu-M - kulskiego. Was trzeba leczyć ! Totalni ciemno-grodowcy, to co zostało zrobione przez Czerwoniaka w Garwolinie z jego Marionetką jest dokładnie tym co zrobiono w Warszawie !!! Jesteście kanaliami !

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 23:09:59

    Jestem jak najbardziej za 500+ tylko ci którzy go dali zapomnięli dodać że podwyżki żywności będą tak duże że to 500+to za mało. Wolałabym go nie dostać oby tylko ceny w sklepach wróciły do normalności. Wcześniej masło kosztowało 3 zeta a teraz 6zeta i czemu o tym nikt nie mówi. A zobaczmy cenę paliwa he he.

  • SirC - niezalogowany 2018-11-08 10:22:08

    CARPE DIEM Pani Marzeno, bo ta chwila się nie powtórzy. Następnym burmistrzem będzie Mikulski. :)

  • gość 2018-11-08 11:36:40

    Profesor chyba nie wziął leków Nie miał ojciec co robić to go zrobił .hehehe .

  • Gość - niezalogowany 2018-11-09 11:29:15

    Profesor ma 100 % rację. Kochani jeszcze zobaczycie, że to za chwilę synek będzie pchany na stołek a za nim tatulek zza pleców dokładnie tak jak na ich plakacie wyborczym .

  • gość 2018-11-09 15:43:31

    Jeszcze będą mówić że to nic takiego , że to norma i nawet wskazane . Ciemnogrodowi powiedzą że to piękna tradycja itp bzdury a ciemnogród przytaknie i pójdzie poprzeć . Brawo wy .