:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C pochmurno z przejaśnieniami

Marzenia się spełniają

Przekonała się o tym młoda i zdolna mieszkanka Garwolina – Eliza Michalczyk, dla której koncert solowy pod tytułem „Cuda się zdarzają” był spełnieniem marzeń.

 

W piątkowy wieczór Eliza wystąpiła przed garwolińską publicznością, rodziną i znajomymi ze swoim pierwszym solowym recitalem. Różnorodność utworów, od ballad, przez piosenki z musicali, po przeboje dyskotek, sprawiła, że w sali widowiskowej CSiK panował niepowtarzalny klimat. Na scenie królował Fredy Mercury, David Guetta i inni. Największe owacje zebrały autorskie utwory wokalistki, które są związane z wydarzeniami z jej życia.

 

Bo „Cuda się zdarzają”

Na scenie gościnnie wystąpiła Ola Mitek – przyjaciółka Elizy i Aurelia Luśnia – nauczycielka ze Szkoły Muzycznej I Stopnia. W wykonaniu niektórych utworów wokalistce na scenie towarzyszył zespół, w skład którego wchodzą Piotr Świerzbiński, Sławomir Kazulak i Paweł Bomert.

 

Najwięcej emocji wywołały utwory dedykowane zmarłej mamie Elizy Michalczyk, która na pewno była obecna na koncercie duchem i była bardzo dumna ze swojej córki. Koncert zakończył się tytułowym utworem pt. „Cuda się zdarzają”. Po recitalu nie zabrakło podziękowań i upominków dla osób, bez których recital nie mógł by się odbyć. Wokalistka, która dostarczyła publiczności wielu wzruszeń, otrzymała jubilerski upominek ufundowany przez jednego z jubilerów, który swoją siedzibę ma w Garwolinie.

 

(KK) 2013-06-14 23:24:06

Marzenia się spełniają komentarze opinie

  • B - niezalogowany 2013-06-20 21:02:11

    Byłam - super sprawa :-) Gratulacje!!! :-) :-) :-)

  • ttt - niezalogowany 2013-06-16 10:04:48

    Eliza dała czadu:-) świetny występ! Gratulacje!

  • Stokrotka - niezalogowany 2013-06-14 21:37:57

    Bardzo żałuję że nie mogłam być! Gratuluję Pani Elizie i życzę wielu sukcesów!A może zamieścicie jakieś audio? Chętnie byśmy posłuchali...

Dodajesz jako: Zaloguj się