:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Mecz policjanci kontra samorządowcy

W Żelechowie policjanci oraz samorządowcy spotkali się na murawie, by rozegrać mecz o puchar Burmistrza Żelechowa.

Reprezentacja policjantów z Garwolina rozegrała mecz piłkarski podczas „Dni Żelechowa”, które odbyły się w niedzielę 2 września. Sportowa rywalizacja toczyła się na stadionie Klubu Sportowego „SĘP” Żelechów.

Mecz piłki nożnej o Puchar Burmistrz Żelechowa został rozegrany pomiędzy drużyną „Samorządowców”, w której zagrali radni Rady Miejskiej, sołtysi z gminy Żelechów, pracownicy Urzędu Miejskiego i jednostek podległych oraz członkowie OSP z terenu gminy, a reprezentacją policji, w której znaleźli się funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

W wyniku zaciętej i efektownej sportowej rywalizacji mecz wygrała reprezentacja policji, która zdobyła 5 goli. Puchary dla obu drużyn oraz ufundowane przez sponsorów (S. Góreckiego EKOFARMA Żelechów, Hurtownię Artykułów Sportowych PEPEK SPORT P. Mikulski z Garwolina oraz firmę KEJAM Mirosław Majek z Żelechowa) nagrody dla najlepszych zawodników meczu wręczyły burmistrz Żelechowa Mirosława Miszkurka oraz komendant powiatowy policji w Garwolinie insp. Iwona Czarnocka.

Nagrody otrzymali jako najlepsi zawodnicy Andrzej Majek z drużyny Samorządowców, Mariusz Białapko z reprezentacji policji oraz najstarszy zawodnik meczu – Adam Kondej z reprezentacji policji.

Burmistrz Żelechowa Mirosława Miszkurka oraz komendant powiatowy policji w Garwolinie otrzymały od uczestników meczu podziękowania oraz kwiaty.

 

KPP Garwolin, oprac. ur

 

 

 


Mecz policjanci kontra samorządowcy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl