:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C pochmurno z przejaśnieniami

Mega Music Wilga zaprasza na Extreme Music Revolution 2018

Kiedy: 2018-07-07 , godzina: 20:00 | Gdzie: Mega Music Wilga

Inne Powiat, Music Wilga zaprasza Extreme Music Revolution - zdjęcie, fotografia

Zapisz, zapamiętaj i udostępnij! Już 7 lipca w Klubie Mega Music Wilga odbędzie się największa klubowa impreza centralnej Polski – Extreme Music Revolution 2018! XIV edycja imprezy odbędzie się pod hasłem „Never Ending Music Story”.

Już w sobotę 7 lipca w Klubie Mega Music Wilga odbędzie się największa klubowa impreza centralnej Polski – Extreme Music Revolution 2018 Edition XIV „Never Ending Music Story”.

– To niepowtarzalny spektakl muzyczny z wyjątkową obsadą. W tym roku Waszymi przewodnikami w tej podróży będą najlepsi z najlepszych , mistrzowie nad mistrzami. Na dwóch scenach klubowych ekstremalna rewolucja połączy najlepsze style klubowe – zapewniają organizatorzy.

 

Mega impreza pełna atrakcji
Gwiazdami wieczoru będą: Hazel & Dave Bo Live Show, Clubbasse, Prisoners Show, Yourant, Crouzer, Matson oraz rezydenci Mega Music: Diamond, Maximus i Crowd. Na sali letniej wystąpi jeden z najlepszych zespołów sceny disco polo, twórca mega ilości hitów Long Junior.

EMR 2018 to niepowtarzalny spektakl muzyczno-wizualny wzbogacony występami ekstremalnych tancerek i tancerzy Army of Lovers, pokazami Transformers Led Robot, specjalnymi wizualizacjami oraz efektami specjalnymi CO2 i wyrzutniami ognia. Będą także wlepki, okolicznościowe koszulki, opaski oraz gadżety od sponsorów. Na uczestników wydarzenia będą czekały również setki Led Pałek
 

Na spragnionych zabawy Mega Klubowiczów będą czekały trzy sale, pięć barów oraz letni kompleks z grillem i salą na powietrzu.


Z całości imprezy film nakręci STYKKY Multimedia Production.

Kliknij tutaj, aby dołączyć do facebookowego wydarzenia.

 

Inf. pras., oprac. ur


Mega Music Wilga zaprasza na Extreme Music Revolution 2018 komentarze opinie

  • Klubowicz 2005 - niezalogowany 2018-06-13 16:56:13

    Zobaczyłem nazwę Etreme Music Revolution. I pomyślę przeczytam. Ech wracam wspomnieniami do I edycji EMR z 2005 roku, coś niesamowitego, nie zapomnianego do dziś mam w pamięci ta imprezę platforme kiedyś ta impreza ten klub miał ogromna magię przyciągał co tydzień . Maniania chociaż byl rezydentem tego klubu to i tak czekało się zawsze na jego występ. W tym klubie gościły wtedy mega gwiazdy muzyki klubowej , polscy zagraniczni artyści, co tydzień tłumy ludzi ścisk każdy każdego praktycznie znał. Piwo kosztowało 3 zł a 50 wódki bodajże chyba 4 zł. Ja wiem że te czasy już minęły ale wraca się do nich z łezką w oku. Wystrój klubu był prosty nie trzeba było luksosow na sali wystaczyl podest lustra kawałek drzewa na środku sali żeby kurtkę zawiesscic...takie prawdziwe ale jakie wspaniale to było. Niedzielny poranek to tragedia w uszach słychać było tylko huk pisk i szum po pobycie w piekielku. Z sali wychodziło się tylko do toalety i na chwilę po dom e piwko szkoda było wyjść żeby stracić cenny kawałek którego nie można było znaleźć w i Internecie. Nawet kolejka Na parking od trasy 801 nie robiła problemu każdy uśmiechał się do siebie przybijal piąsteczki i człowiek już czuł klimat sali techno. Wspaniali ludzie wspaniale wspomnienia wspaniale czasy dziś tego tam nie ma. Z całym szacunkiem będąc tam rok temu przypadkowo to.co.zobaczylem wprawilo mnie w szok a wcale świętym się nie było te 15 lat temu. Żyje jednak nadzieja że kiedyś Pa Andrzej al o jego żona usiada przy stole i zorganizuja imprezę w stylu "Old Retro Time 2005" zł Na czele z Maniana i dadzą mu możliwość rozreklamowania tej imprezy gwarantuje frekwencję wyższą jak w całym miesięcznym zestawieniu ilość ludzi w Mega. Pozdrawiam Stara Gwardie i klubowiczów. Halo Mega Music podnieście swoje serca Halo Wilga Halo Halo Mega Music wysokoooooooo

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl