:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C bezchmurnie

Miał ponad 4,5 promila i sądowy zakaz – doprowadził do kolizji – Garwolin

W sobotę w Garwolinie Dominik K., kierujący osobową mazdą bez numerów rejestracyjnych, doprowadził do zderzenia z osobowym lexusem. Sprawca kolizji nie tylko posiadał sądowy zakaz kierowania pojazdami, ale także mógł „pochwalić się” imponującym wynikiem badania na trzeźwość. Mężczyźnie, który miał 4,57 promila towarzyszyli nietrzeźwi koledzy. Co ciekawe, kierował najbardziej pijany!

Do zdarzenia doszło w sobotę 8 września. – Na Alei Legionów w Garwolinie 29-letni Dominik K., mieszkaniec gminy Garwolin, mając orzeczony wyrokiem Sądu Rejonowego w Garwolinie zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi i będąc w stanie nietrzeźwości wynoszącym 4,57 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, kierował pojazdem marki Mazda bez numerów rejestracyjnych. Mężczyzna doprowadził do zdarzenia drogowego z pojazdem Lexus, kierowanym przez 28-letniego mężczyznę – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

Razem mieli blisko 12 promili!

Co ciekawe, Dominik K. podróżował z dwoma innymi mężczyznami – mieszkańcem gminy Garwolin, który miał dożywotni zakaz kierowania pojazdami i 3,52 promila alkoholu w wydychanym powietrzu oraz z mieszkańcem miasta Garwolin, który także miał zakaz kierowania pojazdami i 3,73 promila alkoholu! Łącznie, ekipa z mazdy miała blisko 12 promili! Pojazd, którym się poruszali nie był dopuszczony do ruchu.

Samochód sprawcy zholowano na parking depozytowy. Postępowanie w sprawie zdarzenia prowadzą policjanci z KPP Garwolin.
 

ur

Aktualizacja: 10.09.2018, godz. 13:48

Za zdjęcia dziękujemy Czytelnikowi!  Dodane 10.09. 2018, godz. 19:21


Miał ponad 4,5 promila i sądowy zakaz – doprowadził do kolizji – Garwolin komentarze opinie

  • Juras - niezalogowany 2018-09-10 13:40:35

    Już dzisiaj jeździł samochodem. Był po 4 piwach na kaca. Mówił, że zakazy to nie dotyczą bo jego ojciec jest... No wiecie przecież kim.

  • Ala - niezalogowany 2018-09-10 13:40:42

    Gdyby dostał raz a porządną karę, nie wczasy za kratkami a zapłacenie ładnych pieniędzy i prace społeczną np jako salowy czy w domu spokojnej starości to może by nauczył się że to co robi jest źle....Jak doprowadzi do prawdziwej tragedii wtedy będzie płacz bo na takich jak on kary nie ma widać

  • Gość ć - niezalogowany 2018-09-10 15:27:02

    Akurat jego tata jest nikim.. Chyba nie wiecie o kogo chodzi skoro takie komentarze dajecie. A kara pieniazna to nie kara dla zachlaj mordy bo nie on będzie płacił tylko bliscy jego.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 17:42:28

    Do gościa wyżej oceniającego. Człowiek jest jaki jest a ty gowno wiesz o jego problemach. Może i ma problem z alkoholizmem. Fakt jest skończonym idiota skoro wsiadł za kółko pomimo wcześniejszych problemów, ale jednak nie wiesz co go skłaniało do picia. Wszystkie osoby komentujące sprawe i będące wszechwiedzący na temat jego życia zapraszam na konwersacje TWARZĄ W TWARZ z jego najbliższa rodzina :)

  • gość 2018-09-10 19:39:36

    znam gościa dobrze, czasem lubił wypić piwo lub dwa ale zawsze po takich akcjach jeździł bezpiecznie, pewnie i szybko, taki ma styl jazdy. Inna sprawa, ze gdyby kierujący lexusem trochę bardziej uważał to dzisiaj nie byłoby tematu a tak czepiają się chłopaka

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 19:50:12

    Co go skłoniło do picia nie wiem.. Ale jak już ma pić to niech się zamknie w domu i leży pijany a nie jeździ samochodem.. A jak byś szla/szedł chodnikiem i wjechać by w ciebie a nie w samochód? Albo jak by w twój samochód wjechał mając tyle alkoholu w sobie.? Zabić musi kogoś aby zrozumiał że źle zrobił? Pochwalić się chciał przed kolegami że pojedzie pijany czy co.. Mając prawie 30 lat człowiek powinien mieć inne zainteresowania jak tylko picie wody i ściąganie problemów na siebie.

  • kolego wyżej puknij się w pust - niezalogowany 2018-09-10 19:59:17

    ,,gdyby kierowca Lexusa uważał" No najlepiej trzeźwi zjeżdżać z drogi bo pijani mają pierwszeństwo. ..

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 21:16:41

    Tak jest dokładnie.Bo ten pijany jedzie Pan na drodze to zjeżdżać na boki jemu. Jak by w głowie miał mózg a nie wódkę to by nie było tego zdarzenia. Pijanego nic nie tłumaczy. I rodzina może sobie pogadać, a taki i tak Zrobi to co uważa.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 21:29:02

    na co mial uwazac kierowca lexusa jak przepuszczal pieszych na przejsciu ? mam nadzieje ze to tylko troll, i serio tak nie myslisz.

  • Czlowiek z ulicy - niezalogowany 2018-09-10 21:50:16

    Nie ma reguly na to , wsiadl pijany i tyle, jest kretynem, baranem, cwokiem i tyle. A tu jeszcze go bronia ze jaka on to ma sytuacje w rodzinie, walic to!!! Wsiadl pijany mogl zabic kogos i tyle, teraz kryminal za to tylko i nic wiecej. Tym bardziej ze mial zakaz. I ludzie je....ecie sie w te puste lby w koncu. Pijesz!!! Nie jedziesz!!! Proste chyba nie???!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-11 00:31:46

    Kolego wyżej

  • Gość - niezalogowany 2018-09-11 04:23:09

    „gdyby kierowca lexusa uważał” -serio ? .Kolejny baran do kolekcji.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-11 13:06:06

    Co z takimi robić? gdybym miał kolizję z takim. co za alkohol naraża mnie i moich pasażerów na kalectwo lub śmierć. Sam bym go ukarał !

  • gość 2018-09-11 13:58:32

    Naprawdę nie wiem co to za komentarze i co one wnoszą? Prawo jest prawem po takim zakazie co najmniej 10 lat odsiadki bez możliwości wyjścia i pan się wyleczy ze wszystkiego i alkoholizmu i głupoty i nauczy się przestrzegać prawa a jak się nie podoba to cześć za granicę, panowie okupujący aktualnie Europę myślę że go wysłuchają na jego problemy i szybko pomogą może lepiej jak więzienie. BEZPIECZEŃSTWO JEST NAJWAŻNIEJSZE OSÓB POSTRONNYCH!!!!!!

  • kierownik WORD - niezalogowany 2018-09-11 14:31:12

    zgodnie z prawem o ruchu drogowym obowiązującym w Garwolinie i okolicach kierowca pojazdu jadącego przodem ma szczególny obowiązek analizy tego co się dzieje za jego pojazdem. W tym konkretnym przypadku kierowca lexusa nie zachował bezpiecznej odległości do jadącego z tyłu pojazdu. Całą winę za wypadek ponosi zatem kierowca lexusa. Poza tym kierowanie pojazdem mechanicznym pod wpływem alkoholu jest w Garwolinie i okolicach okolicznością wzbudzającą szacunek i pełne uznanie jak też okolicznością łagodzącą.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-11 21:33:50

    Oczywiście należy mu się medal. Za jazdę z takim wynikiem.. Szkoda że przed nim nie jechała jego żona z dziećmi jak ma takową?. Ciekawe czy To by zrobiło wrażenie na tym Panu Dominiku i znów by pojechał na gazie samochodem.

  • gość 2 - niezalogowany 2018-09-12 14:03:46

    Chore komentarze o jego problemach , nich pije w stodole , a nie jeździ samochodem . Ciekawe jak by kogoś rozjechał pijany dureń , tak jak ten co gdzieś tam w Polsce zabił jedno dziecko , a drugie ranił . Też miał problemy , miał 200 metrów do domu i też nie miał prawa jazdy. Ci co piszą o jego problemach niech mu po prostu pomogą, lub zatroszczą się o odpowiednia pomoc np. psychologa, a tak patrzą na sąsiada i piszą o problemach.

  • gość 2018-09-12 14:59:10

    gdyby...gdyby...gdyby...napił się i co z tego, że się napił. Pije i pić będzie, krzywdy nikomu nie zrobił. niech sobie jeździ dalej. jego zdrowie jego sprawa.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-12 16:20:57

    Krzywdy nie zrobił. A jak by tam nie było Lexusa i to on miałby się zatrzymać na pasach aby puścić pieszego? W takim stanie nawet by nie widział że chce ktoś iść przez pasy. Jego problemy jego sprawa ale widac sam je stwarza. I teraz to będzie miał problemy.Niech Bogu dziekuje że to się tak skończyło a nie śmiercią kogoś niewinnego. Debil i tyle bo to nie powód do dumy.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-12 18:18:27

    Debile i bezmuzgi bronią bezmuzga i debila. Ilu takich mamy jeszcze za kółkiem.

  • gość 2018-09-12 23:30:18

    Garwolin to jednak stan umysłu :0 Typ ponad cztery promile a jeszcze znajdą się bezmuzgi które są w stanie szukać jakiś usprawiedliwień dla prostego pijaka.

  • gość 2018-09-13 10:00:38

    4,5 w Garwolinie to właściwie norma. sensacja byłoby, gdyby kierowca mazdy był trzeźwy.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-13 13:28:55

    Morze ten debil chla dlatego że boi się takich samych kierowców jak on boi się jeździć trzeźwy żeby żaden pijany w niego nie uderzył.

  • Seba - niezalogowany 2018-09-14 09:52:28

    dzisiaj go widziałem, popyla innym samochodzikiem bo uszkodzony sie robi. hahaha. ma gdzieś zakazy i nakazy. był napity hahaha

  • gość 2018-09-14 11:34:51

    jakby mi taki menel wjechał w samochód to nim przyjechała by policja był by już ubity jak świnia w masarni

  • Gość - niezalogowany 2018-09-14 14:20:54

    to czemu nie dzwonisz jak widzisz ze osoba z zakazem prowadzenia jedzie autem ? moze znow jedzie na bombie tylko tym razem moze kogos zabic.

  • gość 2018-09-14 14:58:35

    a co mnie to obchodzi. niech jeździ jak chce i z kim chce. nie moja sprawa.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-14 19:22:03

    To Ty sie do spoleczenstwa srednio nadajesz, w lesie razem z nim powinienes mieszkac.