:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C bezchmurnie

Międzynarodowy Festiwal Akordeonistów w Łaskarzewie już w niedzielę

Koncerty, Międzynarodowy Festiwal Akordeonistów Łaskarzewie niedzielę - zdjęcie, fotografia

Burmistrz miasta Łaskarzew i starosta powiatu garwolińskiego zapraszają w niedzielę 8 lipca na XII Międzynarodowy Festiwal Akordeonistów w Łaskarzewie. Sprawdźcie program imprezy.

XII Międzynarodowy Festiwal Akordeonistów w parku „Alejki” w Łaskarzewie rozpocznie się o godzinie 14.00 koncertem zespołu Refleks. O 15.00 z koncertem „Pod niebem Paryża” wystąpi zespół Tricolage. O godzinie 16.00 publiczność wysłucha koncertu uczniów klasy akordeonu Szkoły Muzycznej I i II st. w Garwolinie. Godzinę później na scenie wystąpi Orkiestra Strażacka przy ZGM ZOSP RP w Łaskarzewie. O godzinie 17.30 z programem „Muzyka łączy pokolenia” wystąpi zespół Replay i Przyjaciele.

Na godzinę 19.00 organizatorzy zaplanowali część oficjalną wydarzenia, a podczas niej przemówienie burmistrz miasta Lidii Sopel-Serei oraz przemówienia zaproszonych gości i degustację potraw stoły regionalnego.

O godzinie 19.30 Biesiadę Śląską rozpocznie Jędrowski Show. O godzinie 21.00 scenę opanuje Zespół Pieśni i Tańca Cygański Tabor. Od godziny 22.00 publiczność będzie bawił zespół Bobi, a godzinę później zespół Zanoza. Zakończenie festiwalu jest planowane na godzinę 24.00.

 

Festiwal patronatem honorowym objął marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik oraz starosta garwoliński Marek Chciałowski.

 

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków samorządu województwa mazowieckiego.

 

ur


Międzynarodowy Festiwal Akordeonistów w Łaskarzewie już w niedzielę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl