:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Mirosław Walicki reprezentantem Mazowsza w Zarządzie ZPP

Inne Powiat, Mirosław Walicki reprezentantem Mazowsza Zarządzie - zdjęcie, fotografia
15/01/2019 12:00

Starosta powiatu garwolińskiego Mirosław Walicki został zarekomendowany przez Konwent Powiatów Województwa Mazowieckiego do Zarządu Związku Powiatów Polskich. Czym ten wybór jest dla włodarza i co oznacza dla powiatu?

Wczoraj, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pruszkowie odbyło się posiedzenie Konwentu Powiatów Województwa Mazowieckiego. Podczas spotkania zaprezentowano starostów i prezydentów miast na prawach powiatu województwa mazowieckiego VI kadencji. Przedstawiono także informacje o działalności Związku Powiatów Polskich. Podczas posiedzenia odbyła się również dyskusja na temat projektu uchwały dotyczącej Regulaminu Konwentu oraz przyjęcia uchwały w tej sprawie.

 

Chce dobrze reprezentować województwo

Uczestnicy spotkania podjęli także decyzję w sprawie rekomendacji kandydata Konwentu Powiatów Województwa Mazowieckiego do Zarządu Związku Powiatów Polskich. Mazowsze reprezentował będzie starosta garwoliński Mirosław Walicki. – Wybór jest dla mnie szansą, by powiat garwoliński był obecny tam, gdzie zapadają decyzje ważne dla jego mieszkańców. Bardzo dziękuję za zaufanie, jakim mnie obdarzyli koleżanki i koledzy starostowie –mówi starosta Mirosław Walicki. Włodarz gratuluje staroście przysuskiemu Marianowi Niemirskiemu wyboru na przewodniczącego Konwentu Powiatów Województwa Mazowieckiego oraz zapewnia, że będzie dokładał wszelkich starań, aby dobrze reprezentować województwo mazowieckie w Zarządzie ZPP.

W prezydium posiedzenia Konwentu Powiatów Województwa Mazowieckiego zasiedli: wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera, marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik, dyrektor Związku Powiatów Polskich Rudolf Borusiewicz, starosta powiatu pruszkowskiego Krzysztof Rymuza oraz starosta powiatu makowskiego Zbigniew Deptuła.

 

ur/ Inf. o przebiegu posiedzenia: Powiat Pruszkowski

Zdj. arch. eG

Reklama

Mirosław Walicki reprezentantem Mazowsza w Zarządzie ZPP komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-15 14:46:57

    Idzie jak burza. To ambitny i przede wszystkim pracowity człowiek, przy tym szanujący ludzi więc nic dziwnego że takiego wyboru dokonano.Gratulacje!takich ludzi powiat potrzebuje.

  • gość 2019-01-15 15:36:29

    To jest wybór polityczny a nie żadna burza. Tak jak wybory na premiera, starostę czy marszałka. Większość wybiera swojego.

  • gość 2019-01-15 16:26:45

    DLACZEGO PORTAL JEST NA CZARNO BIAŁO ?CZYZBY JAKAS ZAŁOBA , MOZE PO KOCIE SASIADKI .Garwolin nie ma nic wspólnego z Gdansem A PREZYDENT POLSKI NIE OGŁOSIŁ JESZCZE ZAŁOBY.CZYZBY GARWOLIN I ZWOLENNICY PO-KO ZNÓW WYCHODZILI "PRZED SZEREG"Garwolin zawsze był pisowski

  • Gość - niezalogowany 2019-01-15 18:21:23

    Kariera tego Pana ma na imię PIS.

  • gość 2019-01-15 18:49:44

    Jak coś nie pasuje to masz wybór, nie musisz tego czytać.

  • Proszący - niezalogowany 2019-01-15 19:10:08

    Ekipie Egarwolin czy moglibyście namierzyć tego człowieka, który porównał śmierć Prezydenta dużego polskiego miasta do "śmierci kota sąsiadki"? Niech tacy ludzie nie będą anonimowi. Trzeba z czymś takim skończyć. Inaczej ten hejt Nas zaleje i spowszednieje już całkiem a i tak już jest bardzo źle...

  • Gość - niezalogowany 2019-01-15 20:19:56

    Gratulacje panie Mirku- jesteś super gościem....

  • gość 2019-01-15 22:21:04

    a ja się pytam po raz wtóry , gdzie są oświadczenia majątkow szanownych radnych mieli na to miesiąc i już dawno mineło a to juz prokuraturą zalatuje czyżby panstwo mieli coś do ukrycia , nie zdązyli poprzepisywać swoich majatków ???

  • gość 2019-01-15 22:31:10

    starosta to niech pogoni tych od utrzymania dróg bo to co się działo 14.01 na ulicach to powinien za jaja ktoś być uczepiony

  • Janek - niezalogowany 2019-01-16 00:10:45

    Gratulacje, powiat wstaje z kolan i to z jaką prędkością, powodzenia Panie Starosto potrzeba takich ludzi jak pan.

  • Greg Gość - niezalogowany 2019-01-16 00:28:44

    Kiedyś to się nazywało , dostał "kopa w górę". No cóż trzeba zrobić trochę więcej miejsca dla Pani Vice.

  • Wacek - niezalogowany 2019-01-16 09:53:44

    Co tu mówić Swój swojego do koryta ciągnie a jak tracą władzę to tylko Kwik bo jak on ma teraz żyć za te gorsze. Gospodarki to on niema ale wie jak doic .

  • Gość - niezalogowany 2019-01-16 11:31:25

    Do Wacusia! Wydaje ci się,że dużo wiesz....ale wiesz niewiele! rzeczywiście gospodarki to pan Starosta nie ma, ale za funkcje do której został wybrany nie dostanie ani grosza.... więc o co ci Wacuś chodzi?

  • Gość hello - niezalogowany 2019-01-16 15:42:39

    Ale Was nosi że chłopak dobry! Dajcie sobie spokój ze zlosliwosciami! Poznajcie go jako człowieka nie jak przedstawiciela starostwa to wam miny zrzedną! Tak trzymaj Panie Starosto! A te złośliwe komentarze olej !

  • Gość - niezalogowany 2019-01-16 15:48:31

    Wacuś chyba Ciebie do koryta ciągnie albo Cię od niego odciagnieto i żal zalewa Wacusia. Daj sobie spokój z takimi komentami bo to już przeżytek.

  • Hekerrr - niezalogowany 2019-01-16 17:50:46

    Brawo Panie Mirku Gratulacje. Od początku byłam za Pana kandydaturą a oglądając choćby sesje online wiem ze to był dobry bardzo dobry wybór. Człowiek uczciwy kompetentny. Gratulacje Starosto

  • Gość - niezalogowany 2019-01-16 18:29:13

    Oj Wacuś, Wacuś słychać KWIK ale Twój... a skoro tak sprawnie oceniasz to pewnie sam niejedno i niejedniego wydoiłeś, nieładnie!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-16 19:15:09

    Oj Wacuś Wacuś.... przecież Wać Pan startuj następnym razem a nóż- widelec i Ty do tego koryta się dostaniesz. Nie będzie Ci szkoda...

  • Gość - niezalogowany 2019-01-16 19:18:15

    A Pan Panie Starosto - działaj! Jesteś Pan dobrym człowiekiem i niech tak zostanie. Może Wacuś się przekona?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-16 23:28:53

    Celebrytka powiatowa gdzie?