:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C pochmurno z przejaśnieniami

Monika Szostak wystąpi w Dworku w Miętnem

Kiedy: 2018-10-20 , godzina: 19:00 | Gdzie: Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem

W Powiecie, Monika Szostak wystąpi Dworku Miętnem - zdjęcie, fotografia

Już 20 października o godzinie 19.00 na na dworskiej scenie w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem wystąpi młoda, uzdolniona wokalistka, mieszkanka powiatu garwolińskiego Monika Szostak.

Szeleszczące liście, kasztany, żołędzie, w powietrzu lekki chłód, ale czasem też piękne promienie słońca. Jak śpiewał Muniek: „Jesienią zawsze myślę o latach, tak starych, jak te kamienice. Jesienią o zmroku przechodzę z tobą przez pełne kasztanów ulice…” Jeśli więc spacer to najlepiej po dworskim parku w Miętnem. A żeby nie dać się wpędzić w jesienną depresję, Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem zaprasza na wyjątkowy koncert w klimacie refleksji i wspomnień w wykonaniu mieszkanki naszego powiatu Moniki Szostak.

Piosenkarka pochodzi z Krystyny, małej wioski w gminie Garwolin, niedaleko dworku w Miętnem.
Śpiewa odkąd zaczęła mówić. W wieku 16 lat zachwyciła jurorów programu „The voice of Poland” swoim profesjonalizmem i wspaniałym warsztatem. Absolwentka Szkoły Muzycznej I Stopnia w Garwolinie, chórzystka Chóru Miasta Garwolina, podopieczna m.in. Patrycji Markowskiej i Moniki Urlik. Rozwijała się także w grupie wokalnej Teatru Buffo. Jest laureatką wielu festiwali i konkursów muzycznych na szczeblach niższych jak i ogólnokrajowych czy międzynarodowych.

Utwory m.in. takie jak "In the arms of the angel" Sarah McLachlan czy "Hello" Lionel Richie wprowadzą nas w atmosferę jesiennych wieczorów z lat 80’tych. Koncert uświetnią również pianino, na którym zagra Radosław Mitura oraz skrzypce – Aleksander Wachnicki. Nie zabraknie mocnych akcentów tego wieczoru. Uwydatnią je ponadczasowe przeboje wielkich artystów takich jak Whitney Houston, Aretha Franklin, Tina Turner czy Etta James. - Koncert skupia w sobie wiele utworów o zróżnicowanej tematyce, które w tym momencie najbardziej grają mi w duszy. Dlatego też postanowiłam, że chciałabym się podzielić z innymi swoją miłością do muzyki. Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału w koncercie i wspólnej uczty muzycznej – zachęca Monika.

– Jesienne poranki to nic przyjemnego: ciemne, zimne i zamglone, zupełnie nie motywują do wyjścia z domu, ale wieczory są długie i nastrojowe, pachną cynamonem, wprost idealne na nadrabianie zaległości związanych z kulturą. Zapraszam więc Państwa na koncert utalentowanej, serdecznej, pracowitej, ale przede wszystkim naturalnej, prawdziwej kobiety Moniki Szostak – dodaje dyrektor PCKIP w Miętnem Beata Pasternak.

Wstęp wolny

Szczegóły na stronie https://www.facebook.com/events/942997435893045/

(Inf. prasowa, oprac. MB)
 

 


Monika Szostak wystąpi w Dworku w Miętnem komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 10:13:27

    Przyjdę, Monika jest bardzo zdolna, miód dla uszu :)

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 15:56:34

    W Krystynie dziewczyny nigdy nie byly chytre

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 20:22:26

    Mi cię nie podoba jej śpiewanie nie jest gzwiada namie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl