:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Myslovitz, Plastic i City of Mirrors na Dni Garwolina i Powiatu 2014

Archiwum Aktualności, Myslovitz Plastic Mirrors Garwolina Powiatu - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
Portal eGarwolin.pl 27/05/2014 17:02

Tradycyjnie w trzeci weekend czerwca w Garwolinie odbędzie się wielkie święto mieszkańców miasta i całego powiatu. Nie zabraknie wydarzeń sportowych, atrakcji dla najmłodszych i oczywiście dobrej muzyki. W tym roku gwiazdą niedzielnej imprezy będzie zespół Myslovitz. Ponadto usłyszymy m.in. grupy Plastic i City of Mirrors.

 

– W tym roku główne obchody Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego odbędą się 14 i 15 czerwca, ale imprezy towarzyszące będą miały miejsce w tygodniu poprzedzającym ten weekend, a także po nim. Mamy nadzieję, że w bogatym programie każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Garwolina i całego powiatu do wspólnego świętowania – mówi Jarosław Kargol, dyrektor Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

 

Muzyczna podróż w czasie

Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego nie mogą się odbyć bez koncertów. W tym roku będzie to prawdziwa podróż w czasie, po rożnych stylach i gatunkach. Będą lata 70., 80., 90. i hity z XXI wieku. Będzie rockowo, popowo i bardzo nowocześnie. Nie zabraknie mocnych lokalnych akcentów. Na dobry początek w sobotę w amfiteatrze wystąpi Cegła. Grupa gra blues-rocka z soczystymi riffami gitarowymi. Młodzi muzycy czerpią inspiracje z zespołów takich jak Dżem, Cree, czy Oddział Zamknięty. Później zagra City of Mirrors, czyli nasz głos w Must Be The Music. Kto nie widział i nie słyszał jak Carolin Mrugała zaśpiewała w programie wielki przebój zespołu Evanescence „Bring me to life” będzie miał okazję nadrobić zaległości. City of Mirrors wykona także swoje autorskie numery. Pierwszy dzień imprez zakończymy „Gorączką sobotniej nocy”, czyli dyskoteką pod gwiazdami z hitami lat 70., którą poprowadzi znany i lubiany Dj Blonde.

 

W niedzielę muzycznie też nie będziemy się nudzić. Popołudnie z muzyką otworzy koncert Orkiestry Dętej OSP Garwolin, która z pewnością zaskoczy publiczność nietuzinkowym repertuarem. Lokalnym akcentem na scenie będzie także występ zespołu Alien. Co przygotowali? Na pewno będzie przebojowo. Wieczorem wystąpi grupa Plastic, czyli unowocześnione brzmienie lat 80-tych. Ich piosenki to połączenie muzyki elektronicznej house"u, electro-popu, funku i chilloutu. Na pewno usłyszycie ich najnowszy przebój „I want U”. Gwiazdą tegorocznych Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego będzie legenda polskiej sceny muzycznej zespół Myslovitz. W nowej odsłonie, ale ze starymi przebojami. „Długość dźwięku samotności” i „Peggy Brown” na żywo? Do usłyszenia w Garwolinie 15 czerwca.

 

Spędź z nami ten czas!

– To nie wszystko, co przygotowaliśmy w tym roku. Szczegółowy plan imprez zdradzimy za kilka dni – podkreśla Jarosław Kargol. Oprócz koncertów, będzie jak zawsze wiele imprez sportowych – między innymi III Otwarte Zawody Pływackie pod patronatem Burmistrza Miasta Garwolina i oczywiście bieg „AVON kontra przemoc – biegnij w Garwolinie”. Nie zabraknie także tradycyjnego barwnego korowodu, który w tym roku poprowadzi Książę Janusz I. W sobotni wieczór zainaugurujemy także letnie „Kino pod chmurką” – to kontynuacja wakacyjnych projekcji filmów na dziedzińcu Domu Kultury z ubiegłego roku. Sobota będzie dniem rodzinnym. Od 16:00 na Zarzeczu będzie się odbywał wielki piknik dla dzieci i ich rodziców. Będą gry, zabawy, zawody sportowe i wiele innych atrakcji.

 

(CSiK, oprac. ur) 2014-05-27 19:06:46

Fot. Archiwum eG, CSiK


Reklama

Myslovitz, Plastic i City of Mirrors na Dni Garwolina i Powiatu 2014 komentarze opinie

  • wowAKA - niezalogowany 2014-06-13 18:35:24

    cóż za kapele.. ooooCity of Mirrors :cry: :cry: rock polo dance :D nowy nurt muzyczny :Da przejdę się, ale chyba tylko ze względu na Cegłę.Dj Blondie...(Blonde, Blondi, Blondjiijiji) podobno fajny chłopak, ale jeśli chodzi o jego pracę, to .... . Może zbyt często się nie "klubuję", lecz z tego co już miałam zaszczyt usłyszeć, doświadczyć to - nie, mówię Panu Blondynowi - nie.

  • imprezowicz - niezalogowany 2014-06-02 13:10:34

    [quote name="hejter"]refresh? Przeciez gral w dragonie jako pierwszy dj...ale dlugo tam sie nie ostal ? czemu?[/quote]Pewnie był za drogi.

  • Elpasso - niezalogowany 2014-05-30 13:51:01

    [quote name="bernard"]ale ludzie jesteście smieszni. nie znam ani dj blonde ani jakiegoś tam refresha. jeśli jeden gra i drugi tzn że organizatorzy imprez, wesel itp chcą aby grali/puszczali muzykę dla nich.[/quote] W takim razie po co w niedziele Myslovitz? Nie lepiej było zaprosić zespół Lavers?! Też mają granie.

  • bernard - niezalogowany 2014-05-30 10:42:34

    ale ludzie jesteście smieszni. nie znam ani dj blonde ani jakiegoś tam refresha. jeśli jeden gra i drugi tzn że organizatorzy imprez, wesel itp chcą aby grali/puszczali muzykę dla nich. i co nam do tego. jeden jest lekarzem takim a nie innym, jeden jest mechanikiem również, jeden będzie lepszy drugi gorszy względem opinii a oni zajmują się tym czym sie zajmują. i chwała że maja robotę bo chyba o to chodzi. a ci co najwiecej krytykuja to albo słaba konkurencja albo niechęć bo ktoś daje z siebie więcej niż właśnie ta osoba krytykująca. tyle na temat!!!!!

  • Taa - niezalogowany 2014-05-29 10:10:36

    Nikt nie pisze tutaj jakim człowiekiem jest dj blonde. Jeżeli pomaga innym to chwała mu za to ale co to ma wspólnego z tym jakim dj jest? I akurat w tym wypadku ważne jest co ludzie sądzą na temat muzyki którą gra bo on nie gra jej dla siebie tylko dla ludzi! Jeżeli pustki na parkiecie nie dają mu nic do myślenia to co mu da? Dlaczego każdą negatywną opinię traktuje się jako zazdrość, hejt itp? Bez sensu..

  • mieszkanka - niezalogowany 2014-05-29 09:41:38

    Ja na djce sie nie znam ale a na ludziach. Z tego co widze to pan blonde czesto udziela sie w akcjach pomocy. Nalezy do tej grupy lubimy pomagac, udziela sie osoba i sprzetem. O tym juz sie zapomina, liczy sie to jakie kto ma gusta muzyczne. To ze zaden zespol, dj, piosenkarka, kapela wszystkim nie dogodzi. Plytki jest ten nasz narod garwolinski. Pelny krytyki kierowanej zloscia. Pustaki

  • glupota - niezalogowany 2014-05-29 08:38:32

    Nie przesadzajcie. Wypowiwdzi osob ktore poza mega, borowia czy dragona glowy za powiat na impreze ne wystawily. Sami sie podejrzewam nie znacie a oceniacie tak jak i wszystkich ktorzy robia cos innego od was :-) ktos zle spiewa. Ktos ma zla pasje do aut starych. Ja tam lubie jak gra ten dj i nie raz go widzialem i slyszalem. A ty co masz????

  • hejter - niezalogowany 2014-05-29 08:32:12

    refresh? Przeciez gral w dragonie jako pierwszy dj...ale dlugo tam sie nie ostal ? czemu?

  • Ale - niezalogowany 2014-05-29 07:14:07

    Psy szczekają karawana jedzie dalej

  • dj. gonzo - niezalogowany 2014-05-29 07:02:13

    Z dobrymi DJ"ami w okolicy raczej ciężko. Ale chyba najlepiej w takich klimatach sprawdziłby się DJ. Refresh! Blonde to raczej remizowo weselny wodzirej cyt. "HALO DRAGON !!!" :)

  • Do honorowo - niezalogowany 2014-05-28 20:33:49

    Zazdrość? Jaka zazdrość. Czego niby mam zazdrościć? :) ja nie zazdroszczę ludziom :) ciesze sie z tego co mam a tych co są zaje...ci w tym co robią wspieram ale Dj Blonde wyczerpał już wszystkie szanse i niczego sie nie nauczył :)

  • Drążek - niezalogowany 2014-05-28 20:28:32

    Blondie? prosze was, tak słabego technicznie dj"a to nie ma nigdzie, takie rzeczy tylko w Garwolinie, chłopaczyna powinien przed ksywką postawić "CJ" (computer Jay ) zamiast "DJ" bo oprócz "play" i "stop" to on nic nie robi, ciagle puszcza ten sam mix, nic nie warty zresztą? Co tu dużo gadać, słabiznaaaaaaa?.

  • honorowo - niezalogowany 2014-05-28 17:20:16

    Zazdrosc ludzka nic wiecej...

  • bartosz - niezalogowany 2014-05-28 10:32:02

    wobec tego w powiecie nie ma zadnego dj spelniajacego wymagania kasi123 :-)

  • do Kasia123 - niezalogowany 2014-05-28 10:04:49

    Zgadzam się w 120%DJ bardzo słaby, wzięty chyba tylko dlatego, że nie jest drogi i jest znajomym nie których osób..ale ludzie z braku rozrywek w Grw pewnie będą siedzieć tam i słuchać tej beznadziei

  • młody - niezalogowany 2014-05-28 09:45:47

    Od tego Blonde to już dużo lepszy ten co w soboty pod różnymi sklepami w Garwolinie hałas robi.

  • Kasia123 - niezalogowany 2014-05-27 18:00:41

    "Znany i lubiany Dj Blonde" hahahahaha prosze Was :) jest marnym Dj i pokazał to nie raz w dragonie. Większość chyba ma już go dosyć. Mogłaby być fajna impreza w stylu lat 70 ale trzeba by zmienić Dj :) dla jasności..to nie hejt, tylko obiektywna opinia.