:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C pochmurno z przejaśnieniami

Na żywo o seksualności – Tętniące Życiem zapraszają na gorący live

Inne Ciekawostki, żywo seksualności Tętniące Życiem zapraszają gorący - zdjęcie, fotografia

Jesteście ciekawi, jak wygląda starcie 26-letniego seksualnego doświadczenia z psychologiczną wiedzą? Oglądajcie dziś live Fundacji Tętniące Życie, który inauguruje cykl "Tętniące rozmowy, czyli krótkie dyskusje po babsku”.

– To będzie nasz pierwszy i miejmy nadzieję nie ostatni live. Jednym słowem zapraszamy na cykl "Tętniące rozmowy czyli krótkie dyskusje po babsku.” Ruszamy 8 lutego 2018 roku o godzinie 21.00. Temat będzie bardzo gorący "Zawsze jesteśmy seksualni, czyli seksualność nie tylko od święta" – zapraszają Barbara Jarzyna i Agnieszka Sadowska-Janiec, założycielki Fundacji Tętniące Życiem.

Gorący live poprowadzą:
Barbara Jarzyna coach, mentor, prezes Fundacji Tętniącej Życiem. Kobieta spełniona, wulkan energii z głową pełną pomysłów. Matka i żona od 26 lat.

Anna Wcisło – psycholog, terapeuta, studentka seksuologii klinicznej. Reprezentantka młodego pokolenia, singli, zakręcona na punkcie nauki.

– To będzie starcie 26 letniego seksualnego doświadczenia z psychologiczną wiedzą! Zarezerwuj czas już dziś 8 lutego o godzinie 21:00. Będziemy się mądrzyć, spierać i śmiać! Dołącz do nas! Oglądaj i komentuj! – zachęcają Tętniące Życiem.

 

Gdzie oglądać? Kliknij tutaj!

Polub fan page Fundacji Tętniące Życiem i bądź na bieżąco.

 

Fundacja Tętniące Życiem, oprac. ur

Na żywo o seksualności – Tętniące Życiem zapraszają na gorący live komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl