:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C bezchmurnie

Najlepsi hodowcy nagrodzeni – VIII Wystawa Gołębi w Garwolinie dobiegła końca

Tradycyjnie, drugiego dnia trwania VIII Wystawy Gołębi Rasowych i Ptactwa Ozdobnego organizatorzy i partnerzy wręczyli hodowcom i wystawcom puchary za zwycięstwa i wyróżnienia w poszczególnych rasach.

Przez cały piątek 10 listopada komisja sędziowska pod przewodnictwem Józefa Grefa oceniała gołębie, które wystawcy przywieźli do Garwolina z całego kraju. W sobotę i niedzielę wystawa była czynna dla odwiedzających, którzy mogli przyglądać się pięknym okazom.

 

Pamiątkowe puchary za zwycięstwa i wyróżnienia  w poszczególnych rasach hodowcom i wystawcom wręczyli dziś organizatorzy wystawy Marcin Malitka i Jolanta Moczulska oraz prezes Warszawskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego Zdzisław Borawski, burmistrz miasta Garwolina Tadeusz Mikulski i córka zmarłego niedawno Adama Moczulskiego.

 

– Jak zwykle wystawa ciesząca się dużym zainteresowaniem. Pomieszczenie zapełnione do granic możliwości. Duże zainteresowanie giełdą. Niestety ta wystawa odbywała się w nie do końca radosnych okolicznościach, ale musieliśmy to wszyscy jakoś przeżyć. Generalnie rzecz biorąc, gratuluję organizatorom. Mieliśmy wątpliwości czy organizatorzy poradzą sobie sami. Okazało się, że zorganizowali to bardzo dobrze, poradzili sobie i jeszcze raz im gratuluję i dziękuję za zorganizowanie wystawy – powiedział nam Zdzisław Borawski,prezes Warszawskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego.

Mimo wcześniejszych informacji, organizatorzy zapewniają, że to nie była ostatnia wystawa w Garwolinie i już zaczynają przygotowania do przyszłorocznej edycji wydarzenia.

 

Zwycięzców, wyróżnionych oraz informacje o tym, kto uzyskał najwięcej punktów za kolekcje można znaleźć w katalogu, który jest do pobrania poniżej.

 

KK
Najlepsi hodowcy nagrodzeni – VIII Wystawa Gołębi w Garwolinie dobiegła końca komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się