:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C pochmurno z przejaśnieniami

Najnowsze seriale na letnie wieczory w telewizorze od Dora Garwolin

Najnowsze seriale na letnie wieczory w telewizorze od Dora Garwolin

Mówi się, że w lato cały wolny czas można spędzać na świeżym powietrzu. Cóż, powodzenia w tegoroczne upały! Oczywiście, dla niektórych może być zdrowe i przyjemne, ale inni znoszą takie temperatury bardzo źle. Dlatego też mamy propozycję przyjemnego i wspólnego spędzenia czasu. Propozycję na wakacyjne upały i długie, letnie wieczory. Są to filmy i najnowsze seriale w telewizorze od sklepu Dora w Garwolinie przy Targowej 2 (Partner RTV AGD)!

Przy tej okazji warto wspomnieć, że telewizor telewizorowi nierówny i różnią się one między sobą pod względem wielu parametrów: rozdzielczości, jakości kolorów i dźwięku, stosowanych technologii, ilości wejść dla kabli czy w końcu ceny. Ta ostatnia może wynosić od kilkuset do kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych! sklep Dora w Garwolinie przy Targowej 2 pomógł nam wybrać dla Państwa kilka ciekawych ofert telewizorów. Każdy z nich ma trzy ważne zalety: występuje w przystępnej cenie, posiada dwuletnią gwarancję i jest produkowany przez polską firmę Manta.

Pierwsza propozycja to telewizor Manta 65LUA58L LED. Jest to naprawdę wyjątkowy okaz, a to głównie ze względu na konkurencyjną przekątną ekranu 65 cali, która w połączeniu z rozdzielczością 4K Ultra HD (3840x2160) zapewnia spektakularną jakość obrazu. Dźwięk nie pozostaje tutaj w tyle, gdyż łączna moc głośników wynosi aż 20 W. Ponadto telewizor posiada trzy wejścia HDMI, dwa USB, ma wbudowany system Android 4.4 oraz posiada dostęp do wi-fi, co pozwala oglądać filmy i seriale online. Za ten znakomity sprzęt zapłacimy w sklepie Dora w Garwolinie przy Targowej 2 i na stronie internetowej Partner RTV AGD 2 549 złotych, co stanowi naprawdę uczciwą cenę.

Telewizor Manta 55" TV 55LUA57L ma ekran o przekątnej 55 cali oraz korzysta z technologii 4K, czyli Ultra HD, co zapewnia świetną rozdzielczość. Posiada też świetne głośniki, o mocy łącznej 20 W. Korzysta z systemu Smart TV oraz ma dostęp do WiFi, które to funkcje pomagają w sterowaniu telewizorem, skonfigurowaniu go z innymi urządzeniami, w tym smartfonami oraz korzystaniem z internetu. Telewizor posiada dwa wejścia USB i dwa HDMI. Mimo licznych zalet, telewizor ten jest znacznie tańszy, gdyż w sklepie Dora kosztuje 1 799 złotych. Naszym zdaniem jest to jeden z najlepszych modeli, proponowanych przez sklep Dora w Garwolinie przy Targowej 2.

 

 

 

 

Telewizor Manta 32'' TV 32LHA48L znacznie różni się od dwóch wcześniejszych modeli. Przede wszystkim jego przekątna wynosi 32 cale, czyli około 81 cm. Korzysta z nieco słabszej, ale nadal dobrej technologii HD Ready, a posiada rozdzielczość 1366 x 768. Moc głośników wynosi 16 W, tak jak w przypadku pierwszego telewizora. Natomiast w przeciwieństwie do niego, model ten korzysta z systemu Android TV oraz ma dostęp do WiFi. Mimo dobrych funkcji, jego stosunkowo nieduży rozmiar sprawia, że kosztuje on zaledwie 699 złotych.

To i wiele więcej znajdą Państwo w Sklepie Dora w Garwolinie przy Targowej 2 i na stronie internetowej Partner RTV AGD.

Dane kontaktowe:

Dora Garwolin, ul. Targowa 2

Facebook, strona Partner RTV AGD

Tel.: 25 684 31 23

 

Artykuł sponsorowany

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl