:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Nakręć film profilaktyczny i wygraj nagrody!

Kiedy: 2017-11-23 , godzina: 09:00 | Gdzie: Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

Inne Konkursy, Nakręć profilaktyczny wygraj nagrody! - zdjęcie, fotografia

Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie i Urząd Gminy Garwolin zapraszają uczniów klasy VII szkół podstawowych, klas II i III gimnazjum oraz uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w konkursie na film profilaktyczny. Na zwycięzców czekają nagrody.

Konkurs na film profilaktyczny to kolejne działanie w projekcie "Edukacja szansą na redukcję zagrożeń w powiecie garwolińskim" realizowanym w ramach programu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji "Razem Bezpieczniej"

 

Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie i Urząd Gminy Garwolin zapraszają uczniów klasy VII szkół podstawowych, klas II i III gimnazjum oraz uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w konkursie na film profilaktyczny. Celem konkursu jest pobudzenie zainteresowania profilaktyką społeczną, a w szczególności zapobieganiem przemocy, stosowania substancji psychoaktywnych, podejmowania zachowań ryzykownych i popełniania czynów karalnych przez osoby nieletnie.

Zadanie konkursowe polega na nakręceniu filmu profilaktycznego  i zgłoszeniu go do konkursu. Dokładne informacje znajdują się na plakacie i w regulaminie konkursu. 

W dniu 23 listopada 2017r w Kinie Wilga odbędzie się przegląd filmów profilaktycznych zgłoszonych do konkursu, podczas którego wyłonieni zostaną zwycięzcy.

Zwycięski film zostanie opracowany jako materiał dydaktyczny i rozpropagowany we wszystkich szkołach powiatu garwolińskiego. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody.


W przypadku pytań proszę o przesłanie wiadomości na adres mail danuta.kalinowska@ra.policja.gov.pl.

 

KPP Garwolin, oprac. ur


Nakręć film profilaktyczny i wygraj nagrody! komentarze opinie

  • gość 2017-11-23 18:07:49

    gdzie można obejrzeć filmy, które brały udział w konkursie?

  • Gość - niezalogowany 2017-12-25 23:53:21

    Gdzie można filmy zobaczyć ?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl