:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C pochmurno z przejaśnieniami

Nastoletni włamywacze i złodzieje wpadli w ręce policji

Sprawy kryminalne , Nastoletni włamywacze złodzieje wpadli ręce policji - zdjęcie, fotografia

W ciągu jednego dnia policjanci z posterunku w Pilawie ustalili sprawców włamania do Zespołu Placówek Oświatowych w Parysowie. Włamywaczami i złodziejami okazali się nastoletni mieszkańcy gminy. Co im grozi?

– W dniu 2 sierpnia 2018 roku policjanci z Posterunku Policji w Pilawie zostali poinformowani o kradzieży z włamaniem do pomieszczeń Zespołu Placówek Oświatowych w Parysowie. Funkcjonariusze ustalili, iż sprawca wszedł do budynku po uprzednim wypchnięciu okna. Po penetracji dokonał zaboru pieniędzy, dokonał równocześnie uszkodzenia mienia powodując straty o łącznej wartości 3000 złotych. W wyniku podjętych działań policjanci z Posterunku w Pilawie jeszcze tego samego dnia ustalili sprawców przestępstwa. Sprawcami okazali się 17-latek i 18-latek z gminy Parysów – informuje asp. Danuta Kalinowska z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

– Jeden ze sprawców został zatrzymany i osadzony w Pomieszczeniu Dla Osób Zatrzymanych KPP Garwolin celem wyjaśnienia. Drugi ze sprawców zgłosił się na Policję, gdzie usłyszał zarzut przestępstwa. Po złożeniu wyjaśnień został zwolniony. Sprawców teraz czeka sprawa karna w Sądzie Rejonowym w Garwolinie. Za popełniony czyn z art 279 KK, grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności – dodaje policjantka.

 

Oprac. ur

Fot. arch. eG

 


Nastoletni włamywacze i złodzieje wpadli w ręce policji komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-08-09 20:57:51

    Palce poucinac, a na czole napisac duze ZLODZIEJ

  • gość 2018-08-10 05:52:26

    tępiąc złodziei którzy są bardziej inteligentymi niźli bandyci ( bandyta godzi się nawet w ciemno zrobić Ci krzywdę, dla pieniędzy połamać Ci nogi czy ręce, etc.) więc tępiąc złodziei będzie więcej uniwersalnych typków którzy może i wysilą się by ukraść czyli np. poczekać aż opuścisz mieszkanie... pozostawisz coś bez opieki... bandyta używa przemocy abyś musiał oddać, bandyta nie ma czasu do stracenia - działa bardzo prymitywnie i bardzo brutalnie... może jeszcze za darmo po łbie nie dostałeś i dlatego nie rozumiesz tej drobnej różnicy...

  • Gość - niezalogowany 2018-08-11 08:18:43

    Aha, czyli bandyci to zle ziomki, a zlodzieje dobre ziomeczki

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl