:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Niemen akustycznie w GCAK

W czwartek 21 września w Gminnym Centrum Animacji Kultury w Sulbinach odbędzie się recital poświęcony twórczości Czesława Niemena – jednej z największych legend polskiej piosenki. Koncert odbędzie się w ramach II Nocy bluesowej w Sulbinach.

 

Fenomenalne kompozycje do tekstów najznakomitszych polskich poetów w akustycznych aranżacjach i kameralnym wykonaniu. W programie m.in.: Czy mnie jeszcze pamiętasz, Sen o Warszawie, Pod papugami, Dziwny jest ten świat, Wspomnienie, Jednego serca, Czas jak rzeka, Obok nas i inne.

 

{jb_greenbox}Wykonanie:
Radosław Świderski
– znany bard, leader grupy Radek Blues Band, kompozytor, autor tekstów, producent muzyczny, gitarzysta i wokalista o charyzmatycznej, ciepłej barwie głosu.
Krzysztof Chromiński – pianista, kompozytor, aranżer, absolwent Akademii Muzycznych
w Gdańsku i w Katowicach, laureat Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego
w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury.
Tomasz Rogalski – saksofon tenorowy, instrumenty perkusyjne.{/jb_greenbox}

Dzień wcześniej, czyli w środę 20 września, odbędzie się koncert piosenek Seweryna Krajewskiego w OSP w Rębkowie – kliknij i zobacz plakat wydarzenia.

Wstęp na oba wydarzenia wolny!

 

(GCAK, oprac. ur) 2017-09-12 09:53:15


Niemen akustycznie w GCAK komentarze opinie

  • oberek- obereczek - niezalogowany 2017-09-13 14:21:42

    nawet coś porządnie nie potrafią w tych Sulbinach zaplanować, brak porządnego harmonogramu pracy i działalności. Wyszedł jak zwykle obciachowycharmonogram

  • Realista - niezalogowany 2017-09-13 09:13:05

    Termin super dobrany. Tego samego dnia o tej samej godzinie w Garwolinie występuje Piotr Machalica z utworami Młynarskiego. Jak tu się rozerwać. Gratulacje dla organizatorów.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl