:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C bezchmurnie

Nocka świąteczna w Trąbkach

Kiedy: 2017-12-15 , godzina: 19:00 | Gdzie: Trąbki

W Powiecie, Nocka świąteczna Trąbkach - zdjęcie, fotografia

Dom Kultury i Biblioteka w Trąbkach zapraszają najmłodszych na wyjątkowe wydarzenie. W nocy z 15 na 16 grudnia dzieci mogą wziąć udział w pełnej atrakcji Nocce świątecznej.

W nocy z 15 na 16 grudnia, w Domu Kultury w Trąbkach, zagości świąteczna atmosfera. Podczas Nocki świątecznej dzieci nie będą mogły narzekać na nudę. Wydarzenie rozpocznie się w piątek 15 grodnia o godzinie 19.00. Świąteczna zabawa zakończy się w sobotę 16 grudnia o godzinie 8.00 rano.

 

Czy uczestnikom wydarzenia uda się znaleźć skarb ukryty przez elfy? Czy dzieci wraz z opiekunami rozwikłają zagadkę Świętego Mikołaja? Podczas Nocki świątecznej w Trąbkach najmłodsi podejmą także wyzwanie przygotowania pięknych dekoracji oraz upieczenia pysznych, pachnących pierniczków.

 

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko poczuło atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, zapisz je na Nockę świąteczną w Trąbkach!

 

Zapisy w Domu Kultury do 14 grudnia.

 

ur

Nocka świąteczna w Trąbkach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się