:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C bezchmurnie

Nowe radiowozy poświęcone i oficjalnie przekazane

Po drogach powiatu jeżdżą już od minionego tygodnia. Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Garwolinie odbyło się uroczyste poświęcenie i przekazanie kluczyków do 2 nowych radiowozów, które zostały zakupione ze środków policji.

Nowe pojazdy już od zeszłego tygodnia wykorzystywane są przez policjantów w celu zwiększenia poczucia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Nieoznakowane BMW oraz oznakowana KIA trafiły do Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. Zakupione radiowozy stanowią duże wzmocnienie taboru w garwolińskiej Komendzie Policji.

 

Kluczyki do nowoczesnych aut odebrał naczelnik WRD KPP w Garwolinie asp. szt. Dariusz Rogala. Po uroczystości przekazania kluczyków przez komendanta powiatowego policji w Garwolinie, mł. insp. Iwonę Czarnocką oraz posła na Sejm RP Grzegorza Woźniaka, pojazdy zostały poświęcone przez kapelana garwolińskiej policji księdza Jerzego Kalinkę. Poseł Woźniak podczas przemówienia podkreślił, że jego starania i rozmowy ukierunkowane były na pozyskanie nowych pojazdów dla tutejszej komendy. Komendant podziękowała kierownictwu KWP z/s w Radomiu oraz posłowi, że właśnie do Garwolina jako do pierwszej Komendy Powiatowej Policji na Mazowszu trafiło nieoznakowane BMW, a dodatkowo drugi radiowóz.

Uroczystości zostały zakończone prezentacją sygnałów dźwiękowo-świetlnych w radiowozach.

 

KPP Garwolin, oprac. ur


Nowe radiowozy poświęcone i oficjalnie przekazane komentarze opinie

  • Gośćile - niezalogowany 2018-07-13 13:07:03

    Pleban świeci za darmo takie pojazdy?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl