:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Nowi radni gminy Sobolew wybrani – wyniki oficjalne

Wybory samorządowe 2018, radni gminy Sobolew wybrani wyniki oficjalne - zdjęcie, fotografia
Portal eGarwolin.pl 24/10/2018 10:49

Gminę Sobolew zamieszkuje 8 308 osób, z których 6 472 miało prawo do głosowania w tegorocznych wyborach samorządowych. W piętnastu jednomandatowych okręgach startowało 31 kandydatów na radnych Rady Gminy.

W nowej Radzie Gminy Sobolew zasiądą: Sławomir Paziewski, Piotr Szewczyk, Danuta Białapko, Mirosław Owczarczyk, Rafał Talarek, Tomasz Bieńko, Danuta Maria Błachnio, Marian Lipiec, Witold Marian Paziewski, Elżbieta Kostyra, Jan Krupa, Maria Hanna Kowalczyk, Andrzej Goliszewski, Anna Sowa i Mirosław Śliz.

W dwóch okręgach wystawiono tylko jednego kandydata, który automatycznie dostał się do Rady Gminy.

Sprawdź kogo w swoich okręgach pokonali pozostali kandydaci.

W tabeli poniżej liczba głosów, jaką zdobyli kandydaci i komitety, jakie reprezentują. 

Okręg wyborczy

Nr listy

Nazwisko i imię

Komitet Wyborczy

Ilość głosów

4

10

OWCZARCZYK Mirosław

KW PiS

Bez głosowania

15

10

ŚLIZ Mirosław

KW PiS

Bez głosowania

1

10

PAZIEWSKI Sławomir

KW PiS

193

11

10


KRUPA Jan

KW PiS

175

6

16


BIEŃKO Tomasz

KWW Nasza Gmina Sobolew

168

14

16


SOWA Anna

KWW Nasza Gmina Sobolew

154

3

16

BIAŁAPKO Danuta

KWW Nasza Gmina Sobolew

150

10

16

KOSTYRA Elżbieta

KWW Nasza Gmina Sobolew

150

2

16

SZEWCZYK Piotr

KWW Nasza Gmina Sobolew

145

12

10

KOWALCZYK Maria Hanna

KW PiS

139

7

10


BŁACHNIO Danuta Maria

KW PiS

120

9

2

PAZIEWSKI Witold Marian

KW PSL

115

5

10

TALAREK Rafał

KW PiS

114

13

10

GOLISZEWSKI Andrzej

KW PiS

110

8

10

LIPIEC Marian

KW PiS

73

 

(Źródło: PKW, oprac. MB)

Reklama

Nowi radni gminy Sobolew wybrani – wyniki oficjalne komentarze opinie

  • gość 2018-10-25 09:15:53

    Ktoś napisał „skończy się nepotyzm i kolesiostwo” a to się przekonacie ile stanowisk utworzy nowy Wójt. Poczynając od zastępcy wójta !!! Samych swoich wsadzi.
    Jeśli ktoś myśli że nie był sterowany i jest tylko pionkiem jest w błędzie.
    Zapraszam w grudniu na rozmowę z nowym włodarzem w sprawie nowych pomysłów propozycji na terenie gminy- zobaczymy kto za nowego Wójta będzie odpowiadał! Wspomnicie mój wpis
    Zaręczam że nie ON bo jest ZIELONY w sprawach samorządowych!!!
    Jest MŁODY i tyle.
    Czy coś zdziała wątpię! Zakładam że po dwóch latach będzie miał serdecznie dość i pożałuje swojej decyzji. Ale nie zdziała o tak tak zdziała – wsadzi na stołki swoich, zabroni pracownikom wychodzić na miasto i tyle w temacie………….. Bójcie się pracownicy brrrrrrrrr
    Samorząd to nie sklep spożywczy !!!!!!!!!!!!!

    Mieszkańcy nie zdają sobie sprawy ile stracą na tej zmianie.
    Dla przykładu- powiat nie będzie modernizował dróg bo w powiecie wygrał PIS.
    Na dotacje rządowe tez gmina nie ma szans bo na górze rządzi PIS.
    Wszędzie są układy – POLITYKA. Tyle…..

    Już w styczniu drodzy MIESZKAŃCY Sobolewa przekonacie się że NOWY Wójt Wam nie pomoże - wszyscy SŁONO (z własnej kieszeni) zapłacicie za zmiany!
    Pozdrawiam

  • cheniek - niezalogowany 2018-10-25 11:07:35

    maniek a ty kogo byś wsadził na "stołki"??? pewnie obcego.... zluzuj majty....

  • gość 2018-10-25 11:59:40

    Przeciez gosciu piszesz dyrdymaly , bo bez Andrzejka to Sobolew się zawali

  • Gość - niezalogowany 2018-10-25 12:34:31

    Na "kopiuj -wkej" straszy

  • gość 2018-10-25 13:00:05

    Ten kto pisze że Nowe jest złe jest w błędzie ! na przełomie 10 ostatnich lat w gminie nie dzieje się nic ,nic dziwnego że mieszkańcy oczekują świeżości w samorządzie. Patrząc czysto logicznie PIS tak czy inaczej będzie musiał wyłożyć pieniądze na drogi czy inne inwestycje, jeśli tego nie zrobi strzeli sobie w kolano, w kolejnej kadencji nikt nie będzie chciał na nich głosować . Wzorujmy się na gminach które mają lepszą prosperitę niż Sobolew. To chyba norma że każdy nowy wójt otacza się ludźmi którym ufa , nie rozumiem twierdzenia wsadzi (samych swoich) do tej pory też tak było ,do tego stopnia że niektórzy pracownicy gminy nie potrafią użyć podstawowych funkcji w komputerach .
    Dajmy człowiekowi działać ,nie deklasując go na początku .

  • gość- dość - niezalogowany 2018-10-25 13:00:29

    Co się zmienia dla zwykłego mieszkańca? - NIC! A zmiany władzy są potrzebne- bo utrzymują się niezdrowe zależności i powiązania.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-26 11:05:56

    Chyba gość który pisze że będzie gorzej jest pracownikiem gminy albo lizusem dotychczasowego wójta. Bo co takiego dotychczasowy zrobił przez ponad ćwierć wieku? Wystarczy porównać ile się dzieje w innych gminach a ile w Sobolewie. Nareszcie przyszedł czas zmiany i trzeba zaryzykować - a nóż nowy będzie chciał się wykazać i będzie to dobra zmiana

  • Gość - niezalogowany 2018-10-26 20:44:16

    Przedszkole miało być otworzone w tamtym roku... A zostało w tym w październiku tuż przed wyborami... ciekawe dlaczego... A gdzie pozyskiwanie funduszy unijnych??? Nasza gmina była na szarym końcu.... Może czas brać przykład z Gorzna lub Borowia???? Przyszedł czas na zmiany o czym świadczą wybory.. aż taka przewaga w pierwszej turze.. To chyba świadczy o potrzebie zmian. Czas pokaże jak będzie. Nie ma co krytykować, trzeba dać szansę.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-27 17:17:38

    Poprzedni wojt zaczynał kiedy miam 28 lat. Czemu nie stawiać na młodość umiejętność i asertywność. Czyż nie dosyć widoku Pan z gminy w kolejce k 9.00 przed Szmateksem czy na targu we czwartek. Ludzie ogarnijcie się Czego się bać.....Chyba że boimy się o por,Adek który najwyższy czas tam wprowadzić. Dość mafii rodxinnych.Skonczy się luz zapanuje rownosc i porządek