:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C mgła

Nowy program kabaretu Smile w Garwolinie! Wygraj wejściówki!

Kiedy: 2018-01-18 , godzina: 17:30 | Gdzie: Garwolin

Zdjęcie dotyczy nowego programu kabaretu Smile.

Już w styczniu 2018 roku w Garwolinie będzie gościł kabaret Smile. Na miłośników dobrej zabawy czekają nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki, które razem tworzą wybuchową reakcję. W konkursie portalu eGarwolin możecie wygrać podwójne wejściówki na występ kabaretu.

"To się nadaje do kabaretu" – nowy program kabaretu Smile!
W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu Smile. Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas. Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: "Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!".
Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – "to się nadaje do kabaretu!".
 

Chcesz poczuć na własnej skórze z jakich odczynników korzystają artyści? Przyjdź na spektakl "na żywo"! Aby zakupić bilety, kliknij tutaj! Pospiesz się, ponieważ nie zostało ich dużo!

Kabaret Smile wystąpi w Garwolinie 18 stycznia o godzinie 17.30 i 20.15. Oba sektakle odbędą się w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Cena biletu: 65 zł.

 


Konkurs!
W konkursie portalu eGarwolin możecie wygrać dwa podwójne zaproszenia na występ kabaretu Smile w Garwolinie. Aby wziąć udział w losowaniu wejściówek, należy udostępnić post z artykułem na swoim facebookowym profilu w opcji Publiczne oraz wysłać zgłoszenie na adres konkurs@egarwolin.pl z hasłem w temacie "Smile" i kontaktowym numerem telefonu w treści, który ułatwi kontakt ze zwycięzacami. Konkurs trwa do 24 listopada 2017r.

Zapraszamy do zabawy i udziału w konkursie! Kabaret Smile już nie raz udowodnił swoim fanom, że ich występ to gwarancja solidnej dawki śmiechu!

ur


Nowy program kabaretu Smile w Garwolinie! Wygraj wejściówki! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl