:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C bezchmurnie

„Numery Twoich Przyjaciół 998, 112”: Edukacja i koncert DeMono w Miętnem

 

To było idealne połączenie przekazania cennych informacji o istniejących zagrożeniach i sposobach reagowania na nie oraz doskonałej zabawy. W sobotę 7 października, w Miętnem, odbyło się spotkanie w ramach ogólnopolskiego programu "„Numery Twoich Przyjaciół 998, 112”. Gwiazdą wydarzenia był zespół DeMono.

 

„ Numery Twoich Przyjaciół 998, 112” to ogólnopolski program edukacyjno – prewencyjny. Program składa się z dwóch części: merytorycznej i artystycznej. Dzięki pierwszej części uczestnicy spotkania w auli Zespołu Szkół w Miętnem uświadomili sobie istniejące zagrożenia, nauczyli się jak z nimi postępować, aby minimalizować ich powstawanie oraz jak zachować się gdy te zdarzenia nieszczęśliwie się pojawią.

Bardzo ważnym elementem tej części spotkania było przypomnienie jego uczestnikom zasad szybkiego i skutecznego powiadamiania służb ratowniczych. Prowadzący spotkanie kilkakrotnie podkreślił, że znajomość tych zasad oraz numerów ratunkowych może uratować życie.

 

W tym roku, o część artystyczną spotkania i doskonałą zabawę jego uczestników zadbał zespół DeMono. Grupa świętująca 30-lecie istnienia porwała publiczność, która chętnie śpiewała z Andrzejem Krzywym takie przeboje jak: "Póki na to czas", "Wszystko na sprzedaż", "Kochać inaczej" i "Zostańmy sami". Lider grupy pokazał także, że drzemie w nim dusza kabaretowa. Koncert zespołu był przeplatany zabawnymi dygresjami wokalisty, który wspominał między innymi swoją dość krótką przygodę w tanecznym show TVN "Taniec z gwiazdami".

Po koncercie fani mogli zakupić płyty zespołu i zdobyć autograf Andrzeja Krzywego.

 

Na program "Numery Twoich Przyjaciół 998,112" zaprosił Zarząd Główny Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Warszawie oraz Ośrodek Organizacji Szkolenia Zawodowego "Param".

 

(ur) 2017-10-10 19:06:19

 

„Numery Twoich Przyjaciół 998, 112”: Edukacja i koncert DeMono w Miętnem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl