:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Ochnio zastąpił Węgrzynka – zmiany w starostwie

07/12/2018 11:12
Ochnio zastąpił Węgrzynka - zmiany w starostwie

Zbigniew Węgrzynek był dyrektorem Wydziału Komunikacji od 1 sierpnia bieżącego roku. Z dniem 5 grudnia jego miejsce zajął pracownik tego wydziału Robert Ochnio.

Robert Ochnio objął stanowisko dyrektora po decyzji starosty Mirosława Walickiego z dniem 5 grudnia. Nadal pełniącym obowiązki zastępcy dyrektora Wydziału Komunikacji jest Krzysztof Paprota. 

Zbigniew Węgrzynek został mianowany na dyrektora 1 sierpnia 2018 roku, po odejściu na emeryturę poprzedniej dyrektor wydziału Bronisławy Ornat.

 

kk

Fot. arch.eGarwolin.pl

Reklama

Ochnio zastąpił Węgrzynka – zmiany w starostwie komentarze opinie

  • gość 2018-12-07 11:38:45

    Serdeczne gratulacje Panie Robercie

  • gość 2018-12-07 16:19:25

    Robert Ochnio wykształcenie wyższe pedagogiczne cytując klasyka ,, a ja mam wyższe pedagogiczne ,, no faktycznie wykształcenie adekwatne do zajmowanego stanowiska kolejny rządowy program tym razem pod nazwą ,,ZNAJOMI NA SWOIM ,,

  • TKM - niezalogowany 2018-12-07 16:41:09

    Idzie dojna zmiana. Teraz czystki. TKM

  • Buldog z lipowek - niezalogowany 2018-12-07 16:43:01

    Może rycka Alma Mater? Bo najlepsza

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 19:10:51

    Ktorą uczelnię skończył pan dyrektor?

  • Była wsp. Gosia - niezalogowany 2018-12-08 00:00:14

    Gratuluję Panie Robercie :)

  • gość 2018-12-08 05:47:52

    Czy przypadkiem przed kilku dniami w prasie krajowej nie było artykułu o "sitwach" w samorządach uwierzytelnionego fotografiami samorządowców z Garwolina?????? Tak tylko pytam z ciekawości.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-08 08:28:31

    Pewnie w Rykach jak większość tam pracujących :)

  • gość 2018-12-08 08:57:09

    kto nastepny ?

  • gość 2018-12-08 09:33:23

    gratuluje przedsiębiorczej żony, która załatwiła awans nie mogła załatwić swojego ,bo mówią, że jest tępa jak papier ścierny. bez przyczyny nie była u nas w żelechowie na pierwszej sesji ze starostą. przecież z naszego terenu nie startowała to po co przyjechała, żeby pilnować się d...starosty bo mężowi trzeba było załatwić i hura udało się...układy ponad wszystko żenada

  • gość 2018-12-08 10:19:42

    czy ten pan zawdzięcza stołek swoiemu wykształceniu ???czy może swojej zonie która jest radnao powiatową czy nic się nie zmieniło program rodzina na swoim , i program przyjaciele do koryta jest wdrażany w naszym mieście i powiecie q... kiedy to się skończy

  • Gość - niezalogowany 2018-12-08 11:06:52

    Ludzie ogarnijcie się, trochę tylko trochę kultury w tych komentarzach. Wiadomo każdy może się wypowiedzieć,ale reprezentujecie jakiś minimalny poziom kultury wypowiedzi.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-08 11:10:12

    Ale łatwo wam pisać anonimowo, miejcie odwagę zapytać się w realu pana Ochnio o jego wykształcenie, obrzydliwe jest czepianie jego żony.

  • anty pis - niezalogowany 2018-12-08 15:16:25

    no tacy hardzi jestescie to niech nowa pani Burmistrz zatrudni w urzędzie miasta swojego męża ciekawe jaki lament podniesiecie a jaka będzie wtedy kultura wypowiedzi ludzi którzy tak chętnie popierają pis to nawet nie chcę myslec \ ciekawe tylko że wszyscy tu wypowiadający sie piszą wręcz bardzo kulturalnie o obecnym stanie rzeczy ktoś napisał q.... kiedy to się skończy ??? czy nie ma racji

  • czy ciemny lud - niezalogowany 2018-12-08 21:22:02

    sitwa garwolińska, pisowska sitwa, sitwa kolesi z PIS-u. Nieładnie. Przypominają mi się z wesela Wyspiańskiego słowa: " Miałeś, chamie, złoty róg, miałeś, chamie, czapkę z piór: czapkę wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino sznur, ostał ci się ino sznur" Tyle lat minęło od powstania tego arcydzieła, a te słowa ciągle aktualne. Pewnie nie. Teraz nie ma ani chamów, ani złotego rogu. To jest tylko figura literacka, a nie analiza sytuacji w kraju i jej szydercze podsumowanie. Nie trzeba w ten sposób patrzeć na “Wesele”. Biorąc w całości poglądy Stanisława Wyspiańskiego, chodziło mu pewnie o to, że istniała ogromna przepaść między warstwami oświeconymi a tłumem, masą ludu, przede wszystkim chłopstwa. Sądzę, że socjologicznie miał rację. Oczywiście, cytat można zastosować do bardzo wielu osób, które źle pokierowały swoim życiem czy interesami. Tak można o nich albo im powiedzieć, jednak kontekst tej figury językowej sięga okresu sprzed prawie 100 lat.

  • gość 2018-12-10 21:37:00

    TAKIE WYWODY TO DOBRE BYŁY NA ROZPRAWCE W SZKOLE A NIE W REALU. DOROŚNIJ CZŁOWIEKU

Dodajesz jako: |