:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Oddaj krew w akcji „SpoKREWnieni służbą”!

Komunikaty policji , Oddaj akcji „SpoKREWnieni służbą”! - zdjęcie, fotografia

Krwi może potrzebować każdy z nas, więc warto się nią podzielić. Już 21 marca przy ul. Stacyjnej 23 w Garwolinie garwolińscy policjanci organizują zbiórkę krwi pod hasłem „spoKREWnienii służbą”. Patronat nad akcją Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie objął minister spraw wewnętrznych i administracji.

Akcja poboru krwi na terenie powiatu garwolińskiego z udziałem policjantów zaplanowana została na środę 21 marca 2018 roku w godzinach od 9.00 do 13.00. Krew będzie można oddać w Ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, który tego dnia zaparkuje na parkingu przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie przy ul. Stacyjnej 23.

– W związku powyższym, apelujemy do mieszkańców naszego powiatu o wsparcie tak szlachetnej akcji poprzez osobisty udział. Nadrzędnym celem przedsięwzięcia jest promowanie krwiodawstwa oraz szerzenie idei ratowania życia ludzkiego. Pamiętajmy o tym, że nasza krew jest bezcennym, często jedynym ratującym zdrowie i życie, darem! – podkreśla asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

KPP Garwolin, oprac. ur


Oddaj krew w akcji „SpoKREWnieni służbą”! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl