:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Oddział Garda Garwolin zaprasza w szeregi - rusza rekrutacja na 2018r.

Kiedy: 2017-12-17 , godzina: 15:00 | Gdzie: Garwolin

W Garwolinie, Oddział Garda Garwolin zaprasza szeregi rusza rekrutacja 2018r - zdjęcie, fotografia

Chcesz być jednym z nich? Dla braterstwa, dla przygody, dla umiejętności, dla idei – Przyłącz się! Oddział Garda Garwolin rozpoczyna rekrutację na rok 2018.

Oddział proobronny Garda Garwolin zaprasza w swoje szeregi. Oddział działa na rzecz obronności kraju i współpracuje z Ministerstwem Obrony Narodowej.

Chcesz być jednym z nich? Dla braterstwa, dla przygody, dla umiejętności, dla idei – Przyłącz się! Oddział Garda Garwolin rozpoczyna rekrutację na rok 2018.

Spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych odbędzie się w niedzielę 17 grudnia o godzinie 15.00 przy ul. Wojciechowskiego 1 w Garwolinie.

Więcej informacji o zakresie działalności Oddziału Garda będzie można uzyskać na miejscu podczas rekrutacji.

Kontakt: 603 629 389, garda1@o2.pl

Oddział Garda Garwolin na Facebooku - kliknij tutaj.

ur

Oddział Garda Garwolin zaprasza w szeregi - rusza rekrutacja na 2018r. komentarze opinie

  • gość 2017-12-12 15:35:53

    A co takiego ? Pachołki Macierewicza.

  • gość 2017-12-12 17:58:18

    Który z nich był w wojsku. Naoglądali się Parszywej Dwunastki i się bawią. lepiej to niż mieli by stać pod budką z piwem.

  • gość 2017-12-13 08:30:41

    Lepiej być pachołkiem Macierewicza niż pachołkiem Moskwy. Komentarze powyżej lewackie trole.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-13 15:29:21

    Przecież M. jest pachołkiem Moskwy Czyli będąc pachołkiem M. jest się pachołkiem Moskwy. Proste

  • gość 2017-12-13 16:51:40

    Pachołek to zawsze pachołek. Lepiej ustawiaj żołnierzyki na biurku bo się przeziębisz harcerzyku.

  • gość 2017-12-14 02:23:41

    Nie wiem kto tu pisze komentarze, ale najpierw wypada pójść na zebranie i potem pisać komentarze, a nie pisać bo coś tam, coś tam, ta Organizacja jest dobrowolnym stowarzyszeniem, nie podlega pod jurysdykcje MON, więc to nie pachołki Macierewicza, samoistne stowarzyszenie, kto chce do MON to niech idzie na zapisy do OT w WKU w Garwolinie, pozdrawiam

  • gość 2017-12-14 02:34:47

    nie ma to jak być półmózgiem, przy pisaniu takich komentarzy oczywiście, POwskie bydło i tym podobne

  • gość 2017-12-14 11:44:04

    Słyszałem, że fajnie można się w wojnę zabawić. Oby tylko życie Gardy nie zweryfikowało.

  • gość 2017-12-14 16:39:13

    Jak sie czyta te komentarze to tylko tyle sie ciśnie na usta https://www.youtube.com/watch?v=9Q6M6WSboAA

  • gość 2017-12-14 18:46:48

    Nie pod jurysdukcję MON tylko w porozumieniu. To zmienia postać rzeczy :)

  • rak - niezalogowany 2017-12-14 23:00:10

    nabor na sygnalistow tzn pod pierd.....