:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C pochmurno z przejaśnieniami

Oldtimerowe maluszki z Garwolina jadą nad morze

Wojtek Wiśniewski, Łukasz Santorek, Paweł Mikulski, Sylwester Gromuł i Łukasz Boratyński – to grupa pasjonatów, która tej nocy wyruszyła nad morze. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że ci mieszkańcy Garwolina jadą do Gdańska oldtimerowymi maluszkami na zlot MOTO ZOO, którego będą gośćmi specjalnymi. Ich poczynania możecie śledzić na facebookowym wydarzeniu.

Wojtek Wiśniewski, Łukasz Santorek, Paweł Mikulski, Sylwester Gromuł i Łukasz Boratyński to młodzi mieszkańcy Garwolina, którzy pasjonują się oldtimerami. Ta grupa wyruszyła dziś o 3 w nocy ze stacji Orlen w Garwolinie nad morze. Na początkowym odcinku trasy eskortował ich Bartek Kubik, którego możecie znać z wakacyjnych podróży Chartem.

Mężczyźni jadą do Gdańska oldtimerowymi maluszkami na zlot MOTO ZOO, którego będą gośćmi specjalnymi. W tej wyjątkowej podróży towarzyszą im Fiaty 126p z roczników 1989 (Sylwek), 1992 (Łukasz Buraczek), 1997 (Łukasz SERFER) i dwa z roku 1998 (Wojtek i Paweł PAFCIO).

Pokonując trasę Garwolin – Gdańsk – Garwolin planują przemierzyć blisko 1000 km. Jak maluszki dają radę w podróży? – Mieliśmy dwie małe awarie. W jednym padł regulator napięcia, a później w jednej przyczepce kapeć. Ale szybka naprawa i jedziemy dalej. Jedzie się super. Słońce świeci, jest ciepło. Byliśmy na polu bitwy pod Grunwaldem, a teraz odwiedzamy zamek w Malborku. Co postój wrzucamy post, żeby wszyscy byli na bieżąco z naszą super wyprawą – z trasy informuje Wojtek Wiśniewski.

Obserwujcie wydarzenie „Oldtimerowe maluszki jadą nad Morze”, poznajcie jego uczestników oraz szczegóły tej niecodziennej podróży.

Ekipa miłośników maluszków planuje powrót do Garwolina w poniedziałek 23 lipca.

 

ur

Fot. Facebook/Oldtimerowe maluszki jadą nad Morze

Oldtimerowe maluszki z Garwolina jadą nad morze komentarze opinie

 • gość 2018-07-20 13:05:14

  oldtimerowe maluszki? hahaha, raczej garwolińskie złomy pordzewiałe, odmalowane farbami olejnymi i polepione dwustronną taśmą przylepną. kompromitacja i dziadostwo

 • Gość - niezalogowany 2018-07-20 17:22:59

  Dobrze że napisałeś anonimowo. Jak coś mamy maść na ból tyłka. Pozdrawiamy ekipa ze złomków :D

 • gość 2018-07-20 22:09:21

  też mi wyczyn pojechać Maluchem nad morze, kiedyś tylko tak się jeździło

 • gość 2018-07-21 08:41:02

  nie musisz pisać, że razem z kolesiami używacie z wzajemnością tej maści. o tym akurat wszyscy wiedzą.

 • Gość - niezalogowany 2018-07-21 13:59:25

  Jak mozna pisac tak o czyjejs pasji... Wazne, ze maja sie czym zajac, a nie siedziec i hejtowac w internecie :-) Jestem pelna podziwu, ze Panowie odwazyli sie wybrac w taka trase i nie przejmowac sie opinia innych

 • Obserwator - niezalogowany 2018-07-21 21:20:08

  Ok ale co w tym jest nie zwykłego.........?

 • gość 2018-07-22 21:57:08

  jeden z nich zamiast jeździć maluchem zacząłby może długi oddawać...

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl