:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Olimpijska na finiszu. Oficjalne otwarcie basenu 15 czerwca

Archiwum Aktualności, Olimpijska finiszu Oficjalne otwarcie basenu czerwca - zdjęcie, fotografia
Portal eGarwolin.pl 10/05/2013 04:19

Budowa ulicy dojazdowej do Miejskiej Pływalni „Garwolanka” jest bliska końca. Gdy wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, nastąpi oficjalne otwarcie basenu, z którego miłośnicy pływania korzystają już od końca marca.

 

Otwarcie podczas Dni Garwolina

Warunki atmosferyczne mocno nie sprzyjały pracom przy wykonaniu ulicy Olimpijskiej. Jednak gdy tylko wiosna przyszła na dobre, prace budowlane ruszyły pełną parą. – 24 maja wszystko będzie ukończone, włącznie z asfaltowaniem. Robotnicy działają normalnie. Chcemy, żeby wszystko było zrobione dobrze – zapewnia burmistrz Garwolina Tadeusz Mikulski. Po ukończeniu drogi dojazdowej do „Garwolanki” i uporządkowaniu terenu dookoła basenu przyjdzie czas na wyczekiwane, tradycyjne przecięcie wstęgi na pływalni przez lokalnych notabli. – Jestem przekonany, że oficjalne otwarcie będzie w sobotę 15 czerwca podczas Dni Garwolina, żeby nie robić oddzielnych uroczystości – dodaje włodarz miasta.

 

Otwarty obiekt przed oficjalnym otwarciem tętni życiem

Oficjalne otwarcie obiektu jest jednak swoistą formalnością. Od 25 do 26 marca „Garwolanka” była testowana m.in. przez uczniów szkół, facebookowiczów, wójtów i radnych gmin i miast oraz przedstawicieli firm, które wsparły finansowo budowę basenu. Dla wszystkich Miejska Pływalnia została otwarta już 27 marca. Wtedy symboliczną wstęgę przecięli miłośnicy pływania, który zawitali w progach „Garwolanki” już kilka minut po godzinie 6:00 rano. Od tego czasu liczba osób zainteresowanych ofertą garwolińskiego basenu utrzymuje się na dobrym poziomie. Już w pierwszym tygodniu funkcjonowania obiektu, odwiedzało go średnio 300 osób dziennie.

 

Basen zmierzył się wówczas z pierwszą awarią, która niewątpliwie ucieszyła jego klientów. W wyniku p rzesilenia w stacji transformatorowej i rozkodowania systemu obsługi urządzeń stacji uzdatniania wody oraz Elektronicznego Systemu Obsługi Klienta , kilkadziesiąt osób pływało za darmo. W „Garwolance” odbyły się także I Otwarte Mistrzostwa Garwolina w Pływaniu . W holu wystawowym pływalni pojawiają się ciekawe ekspozycje. W obiekcie kondycję poprawiają miłośnicy ćwiczeń na siłowni. Od 15 czerwca wszystko będzie się odbywało jeszcze bardziej oficjalnie.

 

(ur) 2013-05-10 06:19:15

Reklama

Olimpijska na finiszu. Oficjalne otwarcie basenu 15 czerwca komentarze opinie

  • LOlo - niezalogowany 2013-05-11 20:43:32

    [quote name="jery"][quote name="Normalny"]Ludzie a tak spartalonego zajazdu przy PKSie nie spodziewałem się ,zajazd na jeden samochód? paranoja ,kto to projektował ? dzieciak z 5 klasy podstawówki?co szkoda było reklamy,a wywalić zrobić ten zajazd dłuższy a nie takie PARTACTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]A mnie się bardzo podoba nareszcie jest normalny zjazd. A prawko to zapewne " :lol: normalny" za masełko uzyskał ????[/quote]Tłumoku ,jest zajazd na jeden pojazd osobowy a można było to zrobić na kilka,pewnie ty to spartoliłeś to badziewie?!!!buhahah

  • jery - niezalogowany 2013-05-11 04:25:21

    [quote name="Normalny"]Ludzie a tak spartalonego zajazdu przy PKSie nie spodziewałem się ,zajazd na jeden samochód? paranoja ,kto to projektował ? dzieciak z 5 klasy podstawówki?co szkoda było reklamy,a wywalić zrobić ten zajazd dłuższy a nie takie PARTACTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]A mnie się bardzo podoba nareszcie jest normalny zjazd. A prawko to zapewne " :lol: normalny" za masełko uzyskał ????

  • 12345 - niezalogowany 2013-05-10 15:56:51

    [quote name="ssn"][quote name="xyz"]oj boli że coś się udaje[/quote]Bardzo się cieszę, że coś się udaje, ale coś takiego powinno być na porządku dziennym. Miasto to nie jest małe dziecko, któremu trzeba bić brawo jak uda mu się powiedzieć "mama". Rozumiem otwieranie dużych inwestycji: basenu, obwodnicy, szkoły itp. Ale jak tak dalej pójdzie to niedługo doczekamy się przecinania wstęgi nad nowozałataną dziurą w jezdni.[/quote]a "łatają" na cmentarnej dużo dziur, więc może rozpatrzą Twoją opcję :D

  • ssn - niezalogowany 2013-05-10 14:11:48

    [quote name="xyz"]oj boli że coś się udaje[/quote]Bardzo się cieszę, że coś się udaje, ale coś takiego powinno być na porządku dziennym. Miasto to nie jest małe dziecko, któremu trzeba bić brawo jak uda mu się powiedzieć "mama". Rozumiem otwieranie dużych inwestycji: basenu, obwodnicy, szkoły itp. Ale jak tak dalej pójdzie to niedługo doczekamy się przecinania wstęgi nad nowozałataną dziurą w jezdni.

  • xyz - niezalogowany 2013-05-10 12:46:45

    [quote name="ssn"]Czyli jednak będzie oficjalne otwarcie 300 metrów bocznej uliczki z kostki brukowej? Tylko czekać, aż nasi notable będą wszyscy razem przecinać wstęgę na nowej ławce na skwerku za kościołem, albo nowym śmietniku na przeglądzie. Mi by było wstyd...[/quote]oj boli że coś się udaje

  • osama - niezalogowany 2013-05-10 12:44:11

    Zapewne bedzie oficjalne "otwarcie " co za tym idzie darmowe picie i żarcie. pan Kargol podawał ze basen przynosi zyski chyba cos mu sie pomyliło ,nie wziął pod uwagę kosztów własnych i konserwacyjnych które pochłoną te fikcyjne 150 tysiaków co tak się chwalił. panie dyrektorze gdzie koszty energi , wody, konserwacji urządzeń ,wymianę filtrów płace pracowników. O tym pan nic nie wspomina wiadomo to temat TABU przed opinia publiczna !!!!!

  • Normalny - niezalogowany 2013-05-10 11:05:10

    Ludzie a tak spartalonego zajazdu przy PKSie nie spodziewałem się ,zajazd na jeden samochód? paranoja ,kto to projektował ? dzieciak z 5 klasy podstawówki?co szkoda było reklamy,a wywalić zrobić ten zajazd dłuższy a nie takie PARTACTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • gele - niezalogowany 2013-05-10 07:11:46

    A poświęcić ulicę przyjedzie sam Biskup Pomocniczy Diecezji Siedleckiej Piotr Sawczuk.

  • ssn - niezalogowany 2013-05-10 06:12:50

    Czyli jednak będzie oficjalne otwarcie 300 metrów bocznej uliczki z kostki brukowej? Tylko czekać, aż nasi notable będą wszyscy razem przecinać wstęgę na nowej ławce na skwerku za kościołem, albo nowym śmietniku na przeglądzie. Mi by było wstyd...