:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C pochmurno z przejaśnieniami

Opel przebił ogrodzenie – Kolizja w gm. Garwolin

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu mogło skończyć się tragicznie. W niedzielę w Lucinie (gm. Garwolin) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jeden z nich uderzył w ogrodzenie przydrożnej posesji.

 – Zgłoszenie o zdarzeniu w miejscowości Lucin (gmina Garwolin) otrzymaliśmy o godzinie 14.54. Kierujący pojazdem marki Peugeot nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do kolizji drogowej z pojazdem marki Opel, który uderzył w ogrodzenie przydrożnej posesji. Wszystkie osoby podróżujące pojazdami opuściły je przed przybyciem służb. Na sprawcę kolizji nałożono mandat i punkty karne – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

– Przed godz. 15 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w Lucinie, w którym uczestniczył dwa samochody osobowe: Peugeot 307 i Opel Corsa. Pomocy medycznej osobom poszkodowanym udzielił zespół ratownictwa medycznego. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i odłączyli zasilanie elektryczne w pojazdach. W akcji trwającej ponad pół godziny uczestniczyły dwa zastępy PSP i trzy zastępy OSP – informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

Na szczęście, osoby uczestniczące w zdarzeniu nie odniosły poważnych obrażeń. 

ur

Za zdjęcia dziękujemy Czytelniczce Annie!

Opel przebił ogrodzenie – Kolizja w gm. Garwolin komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 05:09:06

    Nikomu nic poważnego się nie stało (i bardzo dobrze) a przyjechało 6 (sześć) jednostek straży

  • PARTIAiSyjonizm - niezalogowany 2018-11-06 11:36:19

    Dlaczego tyle sprzętu i ludzi przyjechało? może... hmm... w pojazdach mogły znajdować się wydrukowane nieopodal materiały o treściach antysyjonistycznych i należało zabezpieczyć to dla prokuratury ścigającej polską suwerenność.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl