:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C pochmurno z przejaśnieniami

Organizują zbiórkę na zimę dla zwierząt ze schroniska

Inne Powiat, Organizują zbiórkę zimę zwierząt schroniska - zdjęcie, fotografia

– Kochani, zbliża się zima, czas świąteczny, kupowanie prezentów. Pomyślmy też, aby sprawić prezent czworonożnym przyjaciołom, którzy przebywają w schroniskach – zachęcają Karolina Poszytek i Katarzyna Rejnik. Co można przekazać na zbiórkę?

– Kochani zbliża się zima, czas świąteczny, kupowanie prezentów. Pomyślmy też, aby sprawić prezent czworonożnym przyjaciołom, którzy przebywają w schroniskach. Zwierzęta w schroniskach przejdą koszmar, jeśli nie okażemy im serca! Wiemy, że nie każdy ma czas, by pomóc! Dlatego właśnie zorganizowaliśmy tą akcję! Zaraz zaczną się świąteczne porządki i jedyne co musisz zrobić, to poszukać ciepłych koców, ręczników, wszelkich środków czystości, przedmiotów gospodarczych, pozwalających utrzymać czystość! Jeśli pragniesz pomóc, możesz zakupić również inne niezbędne schronisku produkty tj. karmy, środki lecznicze i wszelkie akcesoria zwierzęce! Nie musisz martwić się o czas! To my zawieziemy wszystkie zebrane dary do schroniska 8-15 grudnia! – informują Karolina Poszytek i Katarzyna Rejnik.

Mieszkanki powiatu, które organizują zbiórkę dodają, że przekazane dary zostaną zawiezione do tego schroniska, które wybierze większa ilość darczyńców. Pod uwagę brane są m.in. schroniska w Celestynowie i Nowodworze.

Osoby, które chcę wesprzeć zbiórkę, mogą kontaktować się z organizatorkami akcji pod nr tel: Karolina: 509-513-262, Katarzyna: 506-750-248.

 

ur

Fot. z ubiegłorocznej zbiórki – organizatorzy

Organizują zbiórkę na zimę dla zwierząt ze schroniska komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 11:54:00

    Fajna inicjatywa! Jestem zaskoczona, że akurat te dziewczyny są twarzami zbiórki! Cały czas do przodu!

  • K&K - niezalogowany 2018-11-05 12:58:39

    Przepraszamy, że nie zorganizowałysmy castingu na "twarz" tej akcji. Podeślij nam swoje zdjęcie, w następnym roku wezmiemy je pod uwagę. Pozdrawiamy Kasia& Karola.

  • gość 2018-11-05 14:29:10

    skoro są organizatorkami po raz kolejny - w tamtym roku też zbierały więc kogo ma być zdjecie Twoje?

  • Alicja - niezalogowany 2018-11-05 17:20:43

    Zawracanie głowy. Wystarczy zapłacić jakiemuś żulikowi 50 zł, dać 50 naboi i karabin i w godzinę za 100 zł mamy rozwiązaną w sposób humanitarny kwestię bezdomnych zwierząt. Ale nie, tu trzeba karmić, pielęgnować, leczyć, a ludzie lekarza doczekać się nie mogą.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 21:15:12

    W mniej humanitarny sposób powinno się potraktować tak bezmyślne osoby jak Ty! A w kolejce to radzę się ustawić ale od razu do specjalisty psychiatry ! Nie chcesz nie pomagaj, nie czytaj, nie komentuj !

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 21:17:33

    Nikt Ci nie zabrania zrobić zbiórki na wykupienie recepty

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 22:29:07

    To lepiej dać zulowi??? Myślenie na wysokim poziomie coś czuję że to pisze jakas patola żyjąca z zasiłku bądź 500+ skoro dla niej bardziej wartościowy jest zul co codziennie przez nich mamy zarzygane chodniki

  • ALICJA nie mylę się, prawda? - niezalogowany 2018-11-06 05:44:51

    Ciekawe, kim jest " Alicja". Wpis mniej więcej zgodny z zasadami gramatyki i bez błędów ortograficznych. Składnia kiepska ale za to z cechami charakterystycznymi dla mężczyzn. Obstawiam nauczycielkę lub nauczyciela z liceum albo urzędnika średniego szczebla starostwa powiatowego.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 12:20:44

    Nie chodzi o twarze tylko o to, co robilyscie jeszcze kilka lat temu. Miłe dla wybranych, pierwsze do awantur, ku i chu nie szczędzone, a teraz wielka pomoc. Chyba jednak nie ma w tym żadnej przemiany, a po prostu wolicie zwierzęta niż np. ludzi "gorzej" ubranych. Pamiętam, jak szydzilyscie z mojej znajomej! Nie pozdrawiam!

  • K&K - niezalogowany 2018-11-06 18:27:54

    A czy ktoś mówi o jakiejś przemianie ? Od dawna pomagalysmy i pomagamy psiakom. A artykuł który się tutaj znalazł ma na celu jedynie trafienie do większej ilości osób, które chcą pomóc zwierzakom a nie wiedzą jak to zrobić. Jeśli masz jakieś prywatne żale do nas to proszę pisać na priv. To nie jest miejsce na tego typu żenujące komentarze. Nie chcesz nie pomagaj ale również i nie komentuj, zniechęcając do tego innych bo to nie chodzi tu o nas a o bezdomne zwierzęta. Kasia&Karola

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 18:39:40

    Miałam się nie wypowiadać ale jednak to zrobię. Jeśli chodzi o komentarz odnośnie osób spozywajacych alkohol mógł to napisać każdy więc nie przypisuj go mi czy Kasi. Koleja sprawa jeśli kiedykolwiek kogoś urazilam przepraszam ale jeśli zarzucasz mi że byłam nie miła dla kogoś zobacz co sama bądź sam robisz. Wypisujesz niemiły komentarz jako anonimowy "ktoś". Łatwo jest być anonimowym więc ja się podpisuje prosząc Cię o to samo. Jeśli faktycznie szydzilam z kogoś ze jest źle ubrany tak jak napisałam wcześniej przepraszam jeśli chce tego osobiście oczywiście nie ma problemu ale Gal anonim tego nie otrzyma jesteśmy dorośli nie bójmy się pokazać. Ostatnia rzecz wolę zwierzęta od ludzi? Jestem uczestnikiem różnych zbiórek dlatego jeśli jesteś chętna/chętny zrobić podobna akcje ale dla ludzi oczywiście możesz liczyć na moją pomoc nie odwracam się od ludzi ale zwierzęta nie są tu niczemu winne więc z niecierpliwością czekam na artykuł o zbiórce a napewno go będę wspierać. K.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 12:52:39

    Akcja super może chociaż dla zwierząt jesteś dobra bo jak widac nie tylko ja byłam przez Ciebie obrażana zawsze musisz mieć jakąś ''ofiarę'' widać jesteś bardzo słaba skoro z tego nie wyrosłaś Korolino... K

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 14:50:27

    Ta akcja ma na celu zbiórkę darów czy wylewane żali. Jak masz coś do dziewczyny to idź i jej to powiedz bo teraz sama robisz się słaba że wylewasz swoje żale na forum publicznym. Albo dajesz dary albo siedzisz cicho bo tylko swoim zachowaniem irytujesz innych czytelników. Ja dziewczyny z chęcią podjadę i przywiozę Wam dary. Patka.

  • gość 2018-11-07 15:48:11

    prosze pani bo ona mnie przezywa :) teraz ty chyba nie wyroslas z dziecinady. Nie widze zeby ta dziewczyna napisala tu cos obrazajacego a dla ciebie proponuje zalozyc portal zerwane wiezi garwolina :) nie chcesz dac darow to tak jak napisala organizatorka zglos sie do niej a osobiscie cie przeprosi a jak nie masz nic na temat do powiedzenia to zamilcz bo to jak czytanie uwag w dzienniczku ucznia

  • Gośćmi - niezalogowany 2018-11-07 17:11:22

    Dziewczyny róbcie swoje i olejcie te durne komentarze! Podziwiam za inicjatywę i zaangażowanie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 21:27:04

    Dzięki dziewczyny świetny pomysł i tak zrobię jak będę dawać jej rzeczy... Napisałam odnośnie artykułu jak i komentarzy więc jak najbardziej na temat... Nikt nie każe Wam czytac moich komentarzy... Kto ma pomóc i tak pomoże...

  • Gość - niezalogowany 2018-11-08 09:51:53

    Nie chodzi o zdjęcia, że to akurat one na nich są (to przecież oczywiste!) ale o to, że akurat one są organizatorkami! Czytajcie że zrozumieniem. Nie pozdrawiam.

  • Izka - niezalogowany 2018-11-08 09:54:38

    Również znam dziewczyny z innej strony niestety, ale to nie miejsce na to. Pomagają i to jest ekstra! Dołączmy:)

  • K&K - niezalogowany 2018-11-08 11:06:40

    Pomagamy psiakom od kilku lat więc skąd to zaskoczenie??? W artykule masz podane numery do nas, możesz również wysłać wiadomość na fb i wylać tam swoje wszystkie żale i problemy skierowane do mnie bądź Karoliny bo widzę że na tym najbardziej Ci zależy. Powtarzam tu nie ma na to miejsca, więc proszę zacznij czytać ze zrozumieniem. Z poważaniem Kasia&Karolina.

  • gość 2018-11-08 11:47:04

    a ja znam z dobrej strony, ale ile ludzi tyle opini dziewczyny nie patrzcie na kometarze bo to wytrąca czlowieka w realizacji a akcja super. Tak jak Izka napisala to nie miejsce na to wiec do dzieła przywieżmy to co możemy ja wchodzę w to !

  • gość 2018-11-08 12:00:33

    czekam aż osoby narzekajace tez rusza z pomoca dla zwierzat, ludzi ubogich itp patrzmy na akcje wiec ide sprzatac strych w poszikuwaniu starych kocyków BRAWO

  • Alicja - niezalogowany 2018-11-09 10:54:47

    Więc ja przekazuję 50 sztuk naboi i mogę pożyczyć na dwa dni sztucer.

  • Dla Alicji - niezalogowany 2018-11-09 17:40:39

    Kto zabija, uśmierca zwierzę albo dokonuje uboju zwierzęcia z naruszeniem przepisów art. 6 wyłączenia zakazu zabijania zwierząt, zakaz znęcania się nad zwierzętami ust. 1, art. 33 zasady uśmiercania zwierząt lub art. 34 uśmiercanie zwierząt w ubojni ust. 1–4 podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.