:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Orzeł z punktem, Wilga bez

Piłka nożna, Orzeł punktem Wilga - zdjęcie, fotografia

Orzeł Unin wyszarpał jeden punkt w meczu z Mszczonowianką. Bramkę na wagę remisu w 90. minucie zdobył Michał Zalewski. Dorobku punktowego nie powiększyła Wilga Garwolin, która przegrała u siebie z Energią Kozienice 2:4.

Piłkarze z Unina po raz kolejny udanie przeciwstawili się teoretycznie silniejszej drużynie. To oni otworzyli wynik niedzielnego meczu. W 13. minucie dośrodkowanie Dariusza Osicy na gola zamienił Kacper Kowalski. Z powadzenia gospodarze cieszyli się zaledwie 120 sekund. Pojedynek z bramkarzem Orła wygrał Mateusz Białek. Dziesięć minut później było już 2:1 dla Mszczonowianki. W tej sytuacji nie popisał się sędzia, który nie odgwizdał ewidentnego faulu na Łukaszu Piesio. Po przejęciu piłki Piotr Cudny zagrał do Cezarego Majchrzaka, a ten pokonał Marcina Łuczaka.

- W drugiej połowie sytuacja na boisku uległa zmianie i to my prowadziliśmy grę, nawet wtedy, gdy graliśmy w dziesiątkę. Stworzyliśmy sobie więcej sytuacji bramkowych niż rywale. Przed meczem remis brałbym w ciemno, teraz odczuwam jednak lekki niedosyt – podkreśla trener Janusz Kowalski.

Do wyrównania w 90. minucie doprowadził Michał Zalewski, który otrzymał piłkę spod linii końcowej od Krystiana Parzyszka.

Katastrofalna druga połowa Wilgi

Dorobku punktowego nie powiększyła za to Wilga Garwolin. Podopieczni Sergiusza Wiechowskiego po bardzo dobrej pierwszej połowie w ich wykonaniu, prowadzili z Energią Kozienice 2:1. Obie bramki zdobył Tomasz Paszkowski. Po raz pierwszy trafił do siatki w 19. minucie. Wykorzystując podanie z prawego skrzydła od Mikołaja Goli, otworzył wynik sobotniego meczu. W 22. minucie ponownie wyprowadził Wilgę na prowadzenie. Po dośrodkowaniu Piotra Talara, głową skierował piłkę do siatki.  W międzyczasie bramkę dla Energii zdobył Michał Wasilewski.

Końcówka należała do zawodników z Kozienic, którzy w kwadrans zdołali odmienić losy spotkania. W 77. minucie do wyrównania precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego doprowadził Eugeniusz Kołodziejczyk. 120 sekund później było już 3:2 dla Energii. Prostopadłe podanie dotarło do Daniela Ciupińskiego, a ten nie miał najmniejszych problemów z wykorzystaniem sytuacji sam na sam. W doliczonym czasie gry zwycięstwo przypieczętował Kołodziejczyk, który potwierdził, że pierwsze uderzenie z rzutu wolnego nie było przypadkowe.

- Byliśmy dużo lepszym zespołem, a mimo to przegraliśmy. Kozienice przez długi czas były tylko tłem dla nas. Jesteśmy sami sobie winni. Sami strzeliliśmy sobie te bramki – mówi trener GKS-u Sergiusz Wiechowski.

W następnej kolejce obie nasze drużyny powalczą o punkty na wyjeździe. Orzeł zagra z MKS-em Piaseczno, a Wilga z Błonianką Błonie.

Orzeł Unin - Mszczonowianka Mszczonów 2:2 (1:2)

Bramki: Kowalski 13', Zalewski 90' - Białek 15', Majchrzak 25’

Czerwone kartki: 74' B.Szczęśniak (za dwie żółte), Osica 90'+1 (na ławce rezerwowych) - obaj Orzeł

Orzeł: Łuczak - M.Matysiak, Korgul, B.Szczęśniak, Piesio, D.Matysiak, Sitarek, Kowalski, Michalczyk (68’ Dróżdż), Parzyszek (90'+2 P.Wielgosz), Osica (65’ Zalewski)

Wilga Garwolin - Energia Kozienice 2:4 (2:1)

Bramki: Paszkowski 19', 22' - Wasilewski 21', Kołodziejczyk 77', 90'+2, Ciupiński 79'

Wilga: Fic - Kwiatkowski, Karol Zawadka, Kozikowski, Talar, Kisiel (62' S. Papiernik), Paszkowski (65' Rękawek), Macioszek (80' Świder), Głowala, Migas (80' D. Papiernik), Gola.

(ŁS)

Orzeł z punktem, Wilga bez komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Pomoc w pisaniu wzorów prac!

Profesjonalna pomoc w redagowaniu wzorów prac zaliczeniowych, licencjackich i magisterskich. Szeroki zakres tematyczny i bogaty zasób literatury..

Zobacz ogłoszenie

Dam pracę w gastronomi

Do naszego nowego lokalu "Zapiekarnia" poszukujemy energicznej osoby do pracy z klientem. Praca w niedużym zespole. Dobre warunki pracy..

Sprzedam działkę pod budowę

Działka pod budowe domu w Latowiczu, wszykie media przy drodze (swiatło,woda,gaz,kanalizacja) wystarczy tylko podłączyć. Obok przystanku..

Kupię pamiątki, książki , mapy

Kupię rzeczy związane z powiatem garwolińskim - książki, opracowania, wspomnienia, - pamiątki, medale, - mapy, - zdjęcia, - itp.