:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C pochmurno z przejaśnieniami

Osobowym volvo w słup oświetleniowy

W piątek po godzinie 23. na ulicy Wiejskiej w Garwolinie doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego volvo. Samochodem podróżowały prawdopodobnie 4 osoby.

 - Zgłoszenie otrzymaliśmy po godzinie 23:00. Kierujący samochodem osobowym volvo s60 uderzył w słup oświetlenia ulicznego. Według ustaleń Straży Pożarnej samochodem podróżowały cztery osoby, które o własnych siłach opuściły pojazd. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu zasilania elektrycznego w pojeździe - informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

Na miejsce przybyła również Policja i Pogotowie Ratunkowe które udzieliło pomocy medycznej jednej osobie która podróżowała pojazdem. Wezwane zostało również Pogotowie Energetyczne w celu odłączenia zasilania od słupa oświetleniowego.

 

Dziękujemy czytelnikowi Kamilowi za nadesłane zdjęcia.

(KK)

Miejsce zdarzenia mapa Garwolin


Osobowym volvo w słup oświetleniowy komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-05-05 12:49:56

  Na miejscu to sie przyznac nie chcieli kto kierował auto...

 • gość 2018-05-05 12:58:05

  ALE URWAŁ

 • Gość - niezalogowany 2018-05-05 15:06:07

  Bo kierował pijany ale na kolegę złożył ....

 • XXX - niezalogowany 2018-05-05 15:59:38

  Najbezpieczniejszy samochód

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl