:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -2°C bezchmurnie

Oświadczenie klubu SPS Bell 4CV Garwolin

Siatkówka, Oświadczenie klubu Garwolin - zdjęcie, fotografia

Publikujemy oświadczenie zarządu klubu SPS Bell 4CV Garwolin w związku z komentarzami jakie pojawiły się na naszym portalu, oraz na Facebook"u przy materiale o zakończeniu współpracy z trenerem Jakubem Sokołowskim.

 

 

 

 

 

Założyciele, zarząd oraz władze klubu SPS Bell 4CV Garwolin informują o zakończeniu wraz z końcem tego sezonu współpracy z trenerem Jakubem Sokołowskim. Trenerowi dziękujemy za lata wspólnej pracy, mnóstwo przekazanej wiedzy i zaangażowanie w pracę w klubie.

Jednocześnie informujemy, że klub jest instytucją założoną i prowadzoną przez sympatyków i fanów siatkówki, którzy dobrowolnie poświęcają własny czas (nie czerpiąc żadnych korzyści finansowych) żeby klub funkcjonował i się rozwijał. Klub funkcjonuje od 2007 roku i w swojej historii zarząd zatrudniał już kilku trenerów, z których każdy wspierał klub swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Wszystkie działania prowadzone są w celu popularyzacji i rozwoju siatkówki w Garwolinie, a wszelkie podejmowane decyzje mają na celu dobro klubu. W najbliższym sezonie planujemy otworzyć kolejne sekcje juniorskie w naszym Klubie, żeby utalentowana młodzież z naszego regionu bez kosztów ze strony rodziców mogła rozwijać swoje umiejętności i w przyszłości zasilić drużynę seniorów.

Biorąc pod uwagę wszystkie powyżej przytoczone fakty, uważamy za bezpodstawne i nie na miejscu obraźliwe komentarze w kierunku Naszego Klubu, zarządu i zawodników. Nie jesteśmy w stanie pojąć braku zrozumienia, że we wszystkich klubach współpraca z trenerami się kiedyś kończy, że nie jest to funkcja sprawowana dożywotnio, a zmiany są czasami po prostu potrzebne. Nie odmawiamy nikomu prawa do własnej opinii, jednak uważamy, że pewien poziom kultury jest wymagany i potrzebny także w internecie. My, ludzie będący klubem SPS Bell 4CV Garwolin, stanowczo potępiamy personalne ataki na członków klubu.

SPS Bell 4CV Garwolin

 

(tekst płatny)

{jcomments off}

Oświadczenie klubu SPS Bell 4CV Garwolin komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl