:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Otoczenie MGOK w Żelechowie oczami mieszkańców

Inne Ciekawostki, Otoczenie Żelechowie oczami mieszkańców - zdjęcie, fotografia

Burmistrz Mirosława Miszkurka i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury zapraszają mieszkańców gminy Żelechów do udziału w konkursie pt. "Otoczenie MGOK oczami mieszkańców"

Konkurs ma na celu poznanie opinii mieszkańców na temat zagospodarowania terenów zielonych przy budynku Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury.
Uczestnicy zmagań zostaną podzieleni na trzy kategorie: uczniowie szkół podstawowych, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i dorośli.
Zadanie konkursowe polega na samodzielnym wykonaniu pracy plastycznej lub koncepcji przedstawiającej zagospodarowanie, z zachowaniem istniejących alejek, chodników i pomników, terenu przy budynku MGOK od strony ul. Pudły i Traugutta.
Praca w dowolnej technice może mieć format A3 lub A4.
Projekty można składać do 29 czerwca w MGOK w Żelechowie.
Komisja będzie oceniać prace według następujących kryteriów: oryginalność środków wyrazu, kompozycja, gama kolorystyczna, technika wykonania, możliwość realizacji pomysłu.
Zwycięzcy otrzymają nagrody i dyplomy, a najlepsza praca, lub jej część może zostać wykorzystana do realizacji.


(zelechow.pl, oprac. MB)


Otoczenie MGOK w Żelechowie oczami mieszkańców komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl