:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Pani Józefa Wielgosz skończyła 100 lat!

Był tort, lampka szampana, kwiaty i list gratulacyjny od premiera Polski. Nie zabrakło wizyty przedstawicieli władz miasta i Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego. Pani Józefa Wielgosz w otoczeniu gości i rodziny świętowała setne urodziny!

We wtorek 27 lutego stuletnią mieszkankę Garwolina odwiedzili między innymi burmistrz Garwolina Tadeusz Mikulski, kierownik siedleckiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Marek Renik, wiceprzewodnicząca Rady Miasta Maria Pasik oraz kierownik garwolińskiego Inspektoratu ZUS Ignacy Kozak. Pani Józefa Wielgosz swój piękny jubileusz świętowała także w otoczeniu rodziny.

 

Kierownik siedleckiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Marek Renik przekazał Dostojnej Jubilatce list gratulacyjny premiera Mateusza Morawieckiego. Życzenia od prezesa ZUS oraz decyzję przyznającą dodatkowe świadczenie emerytalne wręczył kierownik oddziału ZUS w Garwolinie Ignacy Kozak. Burmistrz Garwolina Tadeusz Mikulski wraz z wiceprzewodniczącą Rady Miasta Marią Pasik przekazali na ręce pani Józefy dyplom, kosz podarunkowy i ciepły koc.

 

Jubilatka przyjęła życzenia kolejnych, jeszcze piękniejszych jubileuszy. Spotkanie upłynęło w miłej, rodzinnej atmosferze i było okazją do poznania bogatego życiorysu Pani Józefy, która cieszy się znakomitą kondycją, pogodą ducha i ogromnym wsparciem rodziny. Pomimo sędziwego wieku jest promienna i otwarta na towarzystwo.

 

Pani Józefa urodziła się w Czyszkówku 23 lutego 1918 r. Urodziła 8 dzieci, doczekała się 33 wnucząt i 62 prawnucząt.

 

Garwolin.pl, oprac. ur

 


Pani Józefa Wielgosz skończyła 100 lat! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl