:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -2°C bezchmurnie

Pertti – nowy projekt w rytmie disco

Muzyka od zawsze towarzyszyła całej jego rodzinie. Albert Prządka z gminy Żelechów brał udział w licznych konkursach i festiwalach. Obecnie śpiewa w zespole Rytm Garwolin. Pomysł o założeniu własnego zespołu pojawił się spontanicznie. Co oznacza nazwa Pertti? Kiedy usłyszymy pierwsze kawałki nowego zespołu? W jakim klimacie będą utrzymane? Sprawdźcie!

 

Albert Prządka ma 28 lat i pochodzi z niewielkiej wioski Nowy Goniwilk w gminie Żelechów. Od lat pasjonuje go muzyka i śpiew.

Chęć rozwoju i dzielenia się radością, którą daje śpiewanie

– Muzyka od zawsze towarzyszyła całej mojej rodzinie. Mój tata grał i śpiewał w zespole, później moja starsza siostra również angażowała się muzycznie, co w późniejszym czasie przeniosło się na mnie. Odkąd pamiętam, będąc jeszcze uczniem, brałem udział w festiwalach i konkursach muzycznych. Aktualnie śpiewam w zespole Rytm Garwolin, z którym czuję się bardzo dobrze. Gramy masę imprez okolicznościowych. Pomysł na zespół wziął się spontanicznie. Chciałbym dalej się rozwijać i próbować swoich sił w nowych projektach. Śpiew przynosi mi niesamowitą radość i chciałbym się nią dzielić z innymi. Jest to cudowne uczucie, gdy stoisz na scenie, a ludzie klaszczą, skaczą i śpiewają razem z tobą – wyznaje Albert Prządka. 28-latek nie chciał, żeby nazwa jego zespołu była przypadkowa i nic nie znacząca. Pertti to fiński odpowiednik imienia Albert.


Będą bawić w rytmie disco i rocko-polo

Zespół Pertti jest na etapie rozwoju. – W tym momencie głównym wokalistą, jak i producentem jestem ja, natomiast towarzyszy mi DJ, z tego względu, że jest to muzyka taneczna, klubowa. Nie wykluczam, że w przyszłości mogą dołączyć do zespołu instrumentaliści, tancerki bądź tancerze. Mamy się dobrze czuć na scenie i robić show dla widzów, aby czuli pełnię zadowolenia, więc to wszystko będzie zależało od popytu na naszą muzykę – mówi wokalista.

Zespół ma przygotowane trzy piosenki, które będą wypuszczone w ciągu roku 2017. Pierwszy z nich pojawi się prawdopodobnie już na początku roku. – Kilka dni temu skończyliśmy pracę nad teledyskiem. Myślę, że podczas oglądania tej produkcji pojawi się uśmiech na twarzach większości widzów, ponieważ poczucie humoru przy reżyserii nas nie opuszczało. Tworzymy muzykę disco, aczkolwiek nie każdy kawałek będzie taki sam. Pierwszy, który będziecie mieli okazję usłyszeć będzie w stylu rocko-polo. Na pozostałe musicie poczekać. Oczywiście korzystając z okazji już teraz zapraszam Was bardzo serdecznie do śledzenia naszego fan page"a Pertti na Facebooku oraz na premierowy numer, który jak wspomniałem w styczniu powinien ujrzeć światło dzienne – dodaje Albert Prządka.

Zespół Pertti życzy wszystkim czytelnikom eGarwolin szampańskiej zabawy w Sylwestra i składa najlepsze życzenia na Nowy Rok.


(ur) 2016-12-27 16:40:30

Fot. zespół Pertti

Pertti – nowy projekt w rytmie disco komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl