:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Piesio dobił Bruk-Bet

Piłka nożna, Piesio dobił - zdjęcie, fotografia

Grzegorz Piesio zdobył swoją pierwszą bramkę w Ekstraklasie w barwach Arki Gdynia. Wychowanek Wilgi Garwolin trafił do siatki w poniedziałkowym meczu z Bruk-Betem Termalicą.

29-letni pomocnik pojawił się na boisku w 62. minucie w miejsce Mateusza Szwocha. Trzynaście minut później ustalił wynik spotkania na 4:0. Piesio przejął bezpańską piłkę w środkowym rejonie boiska i popędził w kierunku bramki. Mimo asekuracji trzech obrońców, zdołał pokonać Jana Muchę.

Bramkę Grzegorza Piesio możecie zobaczyć, klikając tutaj

To pierwsze trafienie Grzegorza Piesio w Ekstraklasie w barwach Arki Gdynia. W tym sezonie wychowanek Wilgi Garwolin wystąpił w 26. meczach w najwyższej klasie rozgrywkowej.

(ŁS/ foto: PAP/Adam Warżawa)