:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Pijany kierowca bmw przekroczył prędkość o ponad 50km/h

Zdjęcie poglądowe interwencja policji

44-latek, mając ponad jeden promil alkoholu w organizmie, szarżował na drodze. Nie zważając na swój stan wsiadł za kierownicę i przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 53 km/h. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

W piątek 3 listopada policjanci ruchu drogowego garwolińskiej komendy, w miejscowości Żabianka, zatrzymali do kontroli drogowej bmw, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 53 km/h w terenie zabudowanym. W trakcie legitymowania i sprawdzania dokumentów, policjanci wyczuli od mężczyzny woń alkoholu. Po badaniu okazało się, że 44-latek ma ponad jeden promil alkoholu w organizmie. Jazda zakończyła się odebraniem  prawa jazdy i odholowaniem pojazdu.

 

Niebawem nieodpowiedzialny kierowca stanie przed sądem. Za popełnione przestępstwo, czyli kierowanie pojazdem po alkoholu, grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy od 3 do 15 lat. Nie ominie go również odpowiedzialność za przekroczenie dozwolonej prędkości.

 

KPP Garwolin, oprac. ur

Fot. poglądowe: archiwum eG

 


Pijany kierowca bmw przekroczył prędkość o ponad 50km/h komentarze opinie

  • regionalny boss - niezalogowany 2017-11-07 11:03:24

    sprawa została umorzona. kierowca jest członkiem jednej z lokalnych partii politycznych. Do ukarania będą policjanci zatrzymujący kierowcę

  • Boss - niezalogowany 2017-11-09 18:21:28

    Zabrać mu alkohol bo w/w regionalny boss bełkocze jak chłopik z pod butki z tanimi winami!!

  • typek - niezalogowany 2017-11-10 15:10:37

    a czy ktoś w Garwolinie widział kiedykolwiek trzeźwego kierowcę bmw?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl