:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C pochmurno z przejaśnieniami

Pijany kierowca uderzył w samochód z 5 pasażerami

Dziś po południu, między Parysowem a Wolą Starogrodzką doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Jak wynika z relacji osoby znajdującej się na miejscu zdarzenia, pijany kierowca volkswagena uderzył w seata, którym podróżowało 5 osób.

– Miała miejsce sytuacja, że 24-latek z dwoma pasażerami, pod wpływem wyjechał zza zakrętu nieświadomy, że zbliża się do skrzyżowania i uderzył w prawidłowo skręcający samochód (seat) z 5 chłopakami grającymi w zespole, jadącymi do pracy na jakaś imprezę – opisuje zdarzenie Czytelnik.


Z informacji mężczyzny wynika, że kierowca volkswagena był pijany i twierdził, że to nie on kierował, ale jego kolega. Czytelnik dodaje, że sprawca kolizji próbował uciekać z miejsca zdarzenia, ale został obezwładniony przez osoby podróżujące seatem, a następnie zatrzymany przez policję. Nikt z uczestników kolizji nie odniósł na szczęście obrażeń.

 

Nikt nie odniósł obrażeń. Kierowca miał 1,8 promila

– 23-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego Krystian L. kierował samochodem osobowym marki Volkswagen Bora w stanie nietrzeźwości wynoszącym 1,8 promila w wydychanym powietrzu i doprowadził do kolizji z drugim samochodem osobowym. Postępowanie w sprawie zdarzenia prowadzi Posterunek Policji w Pilawie – informuje sierż. szt. Małgorzata Pychner z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

– Po godz. 17 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym na Parysowie, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe: Seat Alhambra i Volkswagen Bora. Żadna z osób nimi podróżujących nie odniosła obrażeń. Strażacy odłączyli zasilanie elektryczne oraz dokonali sorpcji plamy płynów eksploatacyjnych. W akcji trwającej blisko trzy godziny uczestniczył jeden zastępy OSP – dodaje mł. kpt. Piotr Filipek z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

Aktualizacja: 23.07.2018, 12:35

ur

Za informację i zdjęcia dziękujemy Czytelnikowi!

Pijany kierowca uderzył w samochód z 5 pasażerami komentarze opinie

 • Kierownik WORD - niezalogowany 2018-07-21 09:17:12

  zgodnie z prawem o ruchu drogowym obowiązującym w Garwolinie i okolicach dopuszcza się prowadzenie pojazdów mechanicznych pod wpływem alkoholu (nawet znacznym), pod warunkiem, że pojazd kierowany przez pijanego kierowcę jedzie prosto. Ma on wówczas bezdyskusyjne pierwszeństwo przejazdu. W tym konkretnym przypadku kierowca volkswagena mimo, że był pijany to jednak jechał prosto. Winę za wypadek ponosi wyłącznie kierowca seata.

 • obywatel - niezalogowany 2018-07-21 11:38:41

  Jeśli nie zna pan sprawy proszę nie komentować, kierowca volkswagena ponosi winę za wypadek, uderzył w samochód który skręcał w lewo (seat) a on nadjeżdżał z tyłu i do tego znacznie przekroczył prędkość

 • Gość - niezalogowany 2018-07-21 13:22:08

  K... Mogly zabić cie na drodzie

 • Właściciel Seat - niezalogowany 2018-07-21 17:05:24

  Odpowiedzialność karna za to grozi,za takie brednie co pan kierownik Wordu napisał

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl