:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C pochmurno z przejaśnieniami

Piknik charytatywny dla Filipka Teperka już w niedzielę

Kiedy: 2018-08-05 , godzina: 10:00 | Gdzie: Boisko przy szkole w Starym Pilczynie

W Powiecie, Piknik charytatywny Filipka Teperka niedzielę - zdjęcie, fotografia

W najbliższą niedzielę 5 sierpnia, przy szkole w Starym Pilczynie, odbędzie się kolejny festyn charytatywny dla Filipka Tepera. Rodzice niespełna 4-letniego chłopca zmagającego się z chorobą genetyczną zbierają pieniądze na jego rehabilitację.

Zespół "Cri du chat" na który cierpi chłopiec, to rzadka choroba genetyczna, powodująca opóźnienie umysłowe i ruchowe. Filip wymaga długiej i kosztownej rehabilitacji.
W pomoc zaangażował się KS Snajper Sosinka, który już po raz trzeci organizuje zbiórkę funduszy dla chłopca. Piknik rozpocznie się o godzinie 10.00 na boisku sportowym przy szkole w Starym Pilczynie. Podczas festynu odbędzie się turniej piłki nożnej i występ zespołu ludowego z Gończyc. Głównym punktem programu będą licytacje przedmiotów i fantów. Nie zabraknie stoisk gastronomicznych z wyrobami swojskimi, domowym ciastem, napojami i grillem. Dla dzieci przygotowano dmuchańce i inne atrakcje.

Podczas festynu wystąpią  zespół Non Sens i uczestnik programu The Voice of Poland Dave Adamashvili.
Wstęp na imprezę - 5 zł.
Patronat honorowy sprawują wójt gminy Łaskarzew Marian Janisiewicz i poseł Grzegorz Woźniak.

Zebrane podczas festynu pieniądze zostaną przekazane na konto Fundacji Dzieciom- zdążyć z pomocą i będą przeznaczone na rehabilitację Filipa. Kliknij tutaj i dołącz do wydarzenia na Facebooku, gdzie można znaleźć m.in. przedmioty przeznaczone do licytacji.

(inf. prasowa, oprac. MB)


Piknik charytatywny dla Filipka Teperka już w niedzielę komentarze opinie

  • gość 2018-08-12 11:00:42

    Jakiś numer konta możecie podać?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl