:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Piknik Rodzinny z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

Pod koniec maja, w Miętnem, odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. Na dzieci czekało niemało atrakcji, a dorośli integrowali się przy kawie i ciastku. Organizatorem wydarzenia było Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Garwolinie.

Piknik Rodzinny z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego odbył się 26 maja. – Dzień spędziliśmy w miłym otoczeniu Dworku w Miętnem dzięki uprzejmości pani Beaty Pasternak, dyrektora Powiatowego Centrum Kultury i Promocji. Dzieci spędziły czas na zabawie w rycerstwo. Zapoznały się z elementami stroju i uzbrojenia rycerskiego, strzelały z łuku do celu, toczyły bitwy na miecze, a dorośli integrowali się przy kawie i ciastku. Nie zabrakło też akcentu mówiącego o bezpieczeństwie podczas zbliżających się wakacji. Film i pogadankę o możliwych zagrożeniach przedstawiła naszym milusińskim aspirant Danuta Kalinowska z KPP Garwolin – wspominają przedstawiciele Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Garwolinie.

– Uśmiech dziecka jest bezcenny, a tego dnia gościł na wszystkich buziach. Piknik uwieńczyło wspólne biesiadowanie przy ognisku. Nasze spotkanie swoim wsparciem uświetnili sponsorzy, m.in. Firma Ekolider – Jarosław Wyglądała, Sante – Zakład Produkcyjny w Sobolewie, Top Service – Tomasz Rękawek, Grupa Producentów Owoców i Warzyw Grójecki Owoc Sp. z o.o – prezes Andrzej Gontarz oraz Przemysław Gontarz – Gospodarstwo Sadowniczo-Ogrodnicze. Wszystkim jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Za udzielone wsparcie w imieniu własnym i naszych rodzin dziękujemy także panu staroście Markowi Chciałowskiemu – dodają organizatorzy wydarzenia.

 

Inf. pras., oprac. ur

 


Piknik Rodzinny z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl