:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C zamglenie

Pilawa: Piorun trafił w 3 drzewa obok naszego domu!

To był zwykły poranek. Nasz Czytelnik Tomek siedział z tatą w salonie. Rozmawiali. Jeden pił kawę, drugi herbatę. Za oknem szalała burza. Nagle, obok ich domu piorun uderzył w trzy drzewa. – Pierwszy raz w życiu widziałem coś takiego – opowiada Tomek. Panowie mogą mówić o ogromnym szczęściu. Gdyby piorun trafił kilkadziesiąt metrów bliżej, ich dom mógłby stanąć w płomieniach.

 

Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 8.30, przy ul. Ogrodowej w Pilawie.

 

Jak opowiada nasz Czytelnik Tomek, to był zwykły poranek, tyle że burzowy. – Siedzę z tatą rano w salonie. On pije kawę, ja herbatę. Za oknem burza na całego, więc wszystko w domu powyłączane, cisza. A tu nagle ogromny huk! 70m od naszego domu piorun uderza w 3 drzewa. Pierwszy raz w życiu widziałem coś takiego. Masakra... Aż prąd nam wywaliło. Chyba całą Pilawą w tym momencie zatrzęsło. Z drzew na szczęście poleciał tylko dym – opowiada młody mieszkaniec Pilawy.

Rodzina naszego Czytelnika może mówić o ogromnym szczęściu. Gdyby piorun trafił kilkadziesiąt metrów bliżej, ich dom mógłby stanąć w płomieniach.

 

Za zdjęcia i informację dziękujemy Tomkowi!

 

(ur) 2017-08-10 12:54:33

Pilawa: Piorun trafił w 3 drzewa obok naszego domu! komentarze opinie

  • Cieślański Jerzy - niezalogowany 2017-08-12 10:54:45

    Dla tego tak ważna jest ochrona odgromowa i konieczność uświadamiania ludziom potrzeby jej stosowania między innymi przez takie fotografie.

  • umcy umcy - niezalogowany 2017-08-10 19:02:08

    U mnie kot narobił do piasku, jak chcecie fotki to tez mogę podesłać i coś o tym napiszecie.

  • XYZWA - niezalogowany 2017-08-10 11:03:53

    Szukanie tematów na siłę...To chyb anormalne że piorun uderza w drzewo...Napiszcie może jeszcze o tym że woda w rzece jest brudna...

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl