:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Piłkarki GKS-u najlepsze w Lublinie

Podopieczne Roberta Rokickiego wygrały Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Kobiet - Lublin Kicks Balls Tournament IV.

 

W turnieju udział wzięło dwanaście drużyn. W fazie grupowej piłkarki GKS-u pokonały Kłos Chełm, Sokół Konopnicka, ŁKS Łochów, Wstań z kanapy oraz zremisowały z Perłami Lublin.

W półfinale garwolinianki wygrały z Esperanto 3:0, a w finale pokonały Perły Lublin 4:1. Za zwycięstwo w turnieju otrzymały okazały puchar, złote medale oraz nagrody rzeczowe. Królową strzelczyń z 15 zdobytymi bramkami została Emilia Jarzyna, a najlepszą asystentką Eliza Ragus.  

- Jestem bardzo zadowolony, szczególnie z drugiego dnia. Usłyszałem wiele miłych słów od organizatorów i trenerów na temat naszej gry. Wszystkie zawodniczki prezentowały równy, wysoki poziom - mówi nam szkoleniowiec GKS-u Robert Rokicki.

Ze złotymi medalami z Lublina wróciły: Emilia Jarzyna, Aleksandra Żach, Anna Dymowska, Paula Żach, Eliza Ragus, Żaneta Rutkowska, Paulina Kalińska, Monika Łączyńska, Wioleta Latuszek, Kinga Zackiewicz, Dominika Mroczek, Karolina Rędaszka.

WYNIKI

Grupa B

1.Wilga Garwolin

5

13

23:1

2.Perły Lublin

5

11

15:3

3.Kłos Chełm

5

10

11:4

4.ŁKS Łochów

5

6

4:13

5.Sokół Konopnicka

5

3

4:9

6.Wstań z kanapy

5

0

0:26

 

Półfinał

Wilga Garwolin 3-0 Esperanto

Perły Lublin 1-1 NRG Kijów k.2:1

 

Mecz o III miejsce

NRG Kijów 1-0 Esperanto

 

Finał

Wilga Garwolin 4-1 Perły Lublin

 

(ŁS/ foto: Mateusz Dróżdż)


Piłkarki GKS-u najlepsze w Lublinie komentarze opinie

  • Robert - niezalogowany 2017-12-06 23:08:39

    Brawo. Chłopcy powinni brać przykład.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl