:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Piotr Bałtroczyk jest chory – występ artysty odwołany

Inne Ciekawostki, Piotr Bałtroczyk chory występ artysty odwołany - zdjęcie, fotografia

Pobyt Piotra Bałtroczyka w szpitalu przedłuża się. W związku z chorobą artysty występ kabaretowy w Garwolinie został odwołany.

Pierwszy termin występu Piotra Bałtroczyka był ustalony na czwartek 15 lutego. Z powodu choroby artysty występ został przełożony na 13 marca. Popularny kabareciarz nie spotka się jednak także jutro z garwolińską publicznością.

 

Po raz kolejny występ artysty w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie został odwołany z powodu jego choroby. Jak dowiadujemy się z oficjalnego fan page'a Piotra Bałtroczyka jego pobyt w szpitalu przedłuża się. Menadżer artysty planuje w najbliższym czasie wydać oświadczenie o stanie jego zdrowia.

 

Tymczasem, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie informuje, że osoby, które zakupiły bilety mają możliwość odzyskać pieniądze w sekretariacie lub drogą elektroniczną, w zależności od sposobu zakupienia biletu.

Pieniądze za bilety zakupione w sekretariacie CSiK będą zwracane na podstawie paragonu lub biletu. Pieniądze można będzie odzyskać od wtorku 13 marca do piątku16 marca.

 

ur


Piotr Bałtroczyk jest chory – występ artysty odwołany komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl