:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C mgła

Piotr Bałtroczyk wystąpi w Garwolinie

W Garwolinie, Piotr Bałtroczyk wystąpi Garwolinie - zdjęcie, fotografia

Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od:” Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją. A Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny ”.

Piotr Bałtroczyk wystąpi w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie 15 lutego 2018 o godzinie 19:00. Co nastąpi po słowach „Dobry wieczór Państwu”? Tego nie wie nawet sam artysta, który przyznał kiedyś, że ma głowie jakieś 7 godzin monologu i nieustanną zagadką jest dla niego, co wybierze z tajemnych szufladek umysłu Bałtroczyk Estradowy.

Bałtroczyk Estradowy (BE) i Bałtroczyk Zwykły (BZ) są wciąż dla siebie niewiadomą i to być może, utrzymuje jednego i drugiego w wysokiej dzielności bojowej, mimo kiepskiego peselu, który ich łączy. Ten pierwszy ma w głowie kilometry monologów, podczas gdy ten drugi zazwyczaj milcząc okupuje przytulny kącik w rogu, oddając się lekturze, grze na gitarze bądź nałogom.

Centrum Sportu i Kultury daje garwolińskiej publiczności mozliwość poznania Estradowego Bałtroczyka i wysłuchania jego monologów już 15 lutego. Nie przegapcie tego!

Piotr Bałtroczyk „Mężczyzna z kijowym peselem” – występ kabaretowy

15.02.2018 godz. 19:00

sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

cena 60 zł

bilet do kupienia w sekretariacie CSiK (ul.Nadwodna 1) od 8 stycznia oraz online

 

CSiK, oprac. ur

Piotr Bałtroczyk wystąpi w Garwolinie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl