:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C bezchmurnie

Playboys na scenie Mega Music w Wildze!

Dali z siebie wszystko! Zagrali świetny koncert i licytowali dla Gabrysia! Zespół Playboys, czyli Jakub, Przemek i Kuba wystąpili wczoraj na scenie w Klubie Mega Music w Wildze, gdzie odbyło się Święto Gminy Wilga połączone ze zbiórką pieniędzy na operację serca małego Gabrysia.

 

Niewątpliwie koncert zespołu Playboys był najgorętszym punktem niedzielnego Święta Gminy Wilga. Gdy członkowie grupy zaczęli przygotowywać się do występu, plac przed sceną bardzo szybko się zapełnił. Już od pierwszego kawałka zespół porwał publiczność zgromadzoną w Mega Music do wspólnej zabawy.

 

Podczas energetycznego koncertu w Wildze nie zabrakło takich hitów grupy jak: „Nasza noc”, „Lejde” i „Zwariowałem”. Fani zespołu żywiołowo reagowali na każdy kolejny utwór – skakali przed sceną i głośno śpiewali. Fanek nie trzeba było zachęcać do pisków i spontanicznych okrzyków. Energia, która emanowała ze sceny opanowała wszystkich świętujących. Podczas występu grupy w stronę publiczności poleciały płyty zespołu.

 

Grali i licytowali dla Gabrysia

Lider i założyciel grupy Jakub Urbański po koncercie podjął się licytacji cennych przedmiotów na rzecz Gabrysia Mielcarza, który potrzebuje operacji serca. Operacja zostanie przeprowadzona w połowie lipca w niemieckiej klinice. Jej koszt to około 380 tys. zł. W niedzielę, podczas Święta Gminy Wilga, odbyła się zbiórka publiczna i licytacja na rzecz niespełna 2-miesięcznego chłopca. Wokalista Playboys zlicytował piłkę z podpisem Roberta Lewandowskiego, przekazaną przez Franka Kępińskiego. Po zaciętej licytacji, w której aktywny udział brali członkowie zespołu, piłkę za 700 zł wywalczyła babcia Franka. W trakcie licytacji prowadzonej przez Jakuba Urbańskiego zlicytowano także piłkę z autografami zawodników Legii Warszawa (600 zł) i tablet (500 zł). O wynikach zbiórki dla Gabrysia poinformujemy niebawem.

 

Po koncercie lider grupy pozował do zdjęć z fanami i wolontariuszami. Zespół Playboys wystąpił w Wildze w stałym składzie. Jakubowi Urbańskiemu na scenie towarzyszyli gitarzysta Przemek Kordziński i perkusista Kuba Kusiński. Transmisje live z koncertu znajdziecie klikając tutaj .

 

Niebawem pełna relacja ze Święta Gminy Wilga i zbiórki dla Gabrysia.

(ur) 2017-06-26 12:01:07

Playboys na scenie Mega Music w Wildze! komentarze opinie

  • bigbit - niezalogowany 2017-06-26 13:35:01

    A ta kapela Playboys to z Celestynowa?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl