:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C rozproszone chmury

Pływali na Mamucie

Blisko 50 zawodników wzięło udział w III Mistrzostwach Ziemi Garwolińskiej w pływaniu na wodach otwartych, które 1 września odbyły się w Parku Wodnym Mamut.

Pływacy rywalizowali na dwóch dystansach – 250 metrów i 1500 metrów. Na dłuższym z nich ścigali się w dwóch kategoriach - FUN (w piankach) i PRO (bez pianek).

Najszybszym sprinterem okazał się Krzysztof Kasprzak (UKS Skalar Góra Kalwaria) - 2:58. Drugie miejsce zajął Jakub Bielecki (Neon Team Warszawa) - 2:59, a trzecie Adam Kenig (UKS Delfin Garwolin) - 3:09.

Jako pierwszy dystans 1500 metrów pokonał Tomasz Rąpała (UKS GOS Raszyn). Zrobił to w fanatycznym czasie - 19 minut i 23 sekundy. Drugi był Marcin Mazurek (Triathlon Lublin Team) - 21:55. Jako trzecia na mecie zameldowała się najszybsza z pań Aleksandra Cieplak (UKS Olimpic Warka) - 22:09. Cała trójka startował w kategorii PRO.

W kategorii FUN triumfował Jakub Bielecki (Neon Team Warszawa) - 22:45. Wśród pań najlepsza okazała się Karolina Kochaniec-Matuszak (Triathlon Lublin Team) - 30:02.

Najlepsza trójka w każdej kategorii otrzymała pamiątkowe puchary. Wyróżniono również najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Organizatorem zawodów była Fundacja Aqualife.

WYNIKI

(ŁS)

Pływali na Mamucie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl