:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Po ziemi słońcem malowanej w Miętnem

Kiedy: 2017-11-19 , godzina: 17:30 | Gdzie: Powiatowe Centrum Kultury i Promocji, Dworek Miętne, ul. Główna 55

W Powiecie, ziemi słońcem malowanej Miętnem - zdjęcie, fotografia

W ramach Garwolińskich Spotkań Podróżniczych Powiatowe Centrum Kultury i Promocji zaprasza 19 listopada 2017 r. (niedziela) o godz. 17.30 do Miętnego w podróż po Afryce - ziemi słońcem malowanej - z Sylwią Prządką - mieszkanką powiatu garwolińskiego, podróżniczką i wolontariuszką misyjną. Wstęp wolny.

Sylwia Prządka pochodzi z Sulbin. We wrześniu 2015 roku wyjechała na roczną misję do Afryki, do jednego z najbardziej znanych zambijskich miast - Kabwe. Tam w biednej dzielnicy Mukululu mieści się przyparafialna szkoła Don Bosco oraz oratorium,  w którym Sylwia pracowała z dziećmi i młodzieżą. Relacje z pobytu z Zambii przekazywała na prowadzonym przez siebie blogu www.ziemia-malowana-sloncem.blogspot.com.

W Afryce - krainie słońcem malowanej - czas płynie wolniej niż gdziekolwiek na ziemi. O swoim doświadczeniu i przygodach podczas pobytu na tak egzotycznym dla nas kontynencie, klimacie i przyrodzie, o mieszkających tam ludziach, o tym, czy warto wybrać się na wycieczkę do Zambii i o czym trzeba wiedzieć opowie 19 listopada Sylwia Prządka na spotkaniu w dworku w Miętnem.

Wstep wolny.

Spośród wszystkich uczestników tegorocznych Garwolińskich Spotkań Podróżniczych na koniec roku wylosujemy nagrody ufundowane przez partnerów inicjatywy podróżniczej.

A będą to m.in. lot widokowy „Paralotnia Puznówka” nad powiatem garwolińskim www.facebook.com/lotywidokowepuznowka/, vouchery na Day Spa w Talarii Resort & SPA w Trojanowie www.talaria.pl, akcesoria rowerowe ze sklepu SuperRowery w Garwolinie www.superrowery.pl, vouchery do Long Street Burger & Bar w Garwolinie www.longstreet.pl, gadżety Fundacji “Tętniące Życiem” www.tetniacezyciem.pl i inne.


Po ziemi słońcem malowanej w Miętnem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl