:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Pobiegnij w 9. edycji biegu „AVON kontra PRZEMOC” i wesprzyj „Niebieską Linię” - Zapisy trwają!

Kiedy: 2018-06-17 , godzina: 12:00 | Gdzie: GARWOLIN

Biegi, Pobiegnij edycji biegu „AVON kontra PRZEMOC” wesprzyj „Niebieską Linię” Zapisy trwają! - zdjęcie, fotografia

Wielkimi krokami zbliżamy się do tegorocznej edycji biegu „AVON kontra PRZEMOC – biegnij w Garwolinie” organizowanej przez Avon Operations Polska, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz Stowarzyszenie Truchtacz.pl. Już 17 czerwca ponad 800 zawodników z całej Polski przekroczy linię startu, aby wspólnie wyrazić swój sprzeciw wobec przemocy domowej. Tegoroczny dochód z pakietów startowych zostanie przekazany na Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia".

Już po raz 9. ulice Garwolina zapełnią tłumy zmotywowanych zawodników, których wspólnym celem jest dobrze się bawić i pomagać. Ze względu na swój charytatywny charakter, bieg został zaplanowany nie tylko dla zawodowych biegaczy, ale również dla początkujących zawodników i rodzin. Z tego powodu, Organizatorzy przygotowali dla chętnych dwa dystanse: dłuższy na 10 km oraz dwukilometrowy Bieg Rodzinny, który z roku na rok zdobywa coraz większą popularność i jest świetną okazją, aby rozwinąć w sobie pasję do biegania i spędzić czas w wyjątkowej, sportowej atmosferze.

Rywalizacja rozpocznie się na moście na rzece Wildze około godziny 12:00. – Bardzo się cieszę, że po raz kolejny będziemy mogli gościć w Garwolinie biegaczy z całej Polski. Mamy także nadzieję, że tradycyjnie będzie wśród nich duża grupa zawodników i zawodniczek z naszego powiatu. Odpowiadając na nowe potrzeby związane z rosnącą popularnością Biegu Rodzinnego, stworzyliśmy dodatkowe kategorie dla dzieci. Serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszej lokalnej biegowej rodziny – mówi Michał Kopik, dyrektor biegu „AVON kontra PRZEMOC – biegnij w Garwolinie”.

 

Bieg po zdrowie i ważną sprawę

Wspierany od samego początku przez AVON bieg to wyraźny głos sprzeciwu wobec przemocy domowej, który rozbrzmiewa w ramach prowadzonej przez firmę od lat kampanii edukacyjno-informacyjnej AVON kontra PRZEMOC, która prowadzona jest w 50 krajach na całym świecie, w tym od 2008 roku także w Polsce. Pełen dochód z pakietów startowych na rzecz Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia", które od 1995 roku z zaangażowaniem wspiera ofiary różnych rodzajów przemocy domowej. – Kampania „AVON kontra PRZEMOC” stawia sobie za cel propagowanie wiedzy oraz podejmowanie konkretnych działań, które pozwolą na przerwanie kręgu milczenia i przyczynią się do zmiany postaw społecznych wobec problemu przemocy domowej. AVON od lat inspiruje kobiety do niezależności, dlatego chętnie zabiera głos w imieniu tych, którzy najbardziej potrzebują pomocy. Jak mówią statystyki, ofiarami przemocy ciągle najczęściej są właśnie kobiety – mówi Christof Vollstedt, dyrektor fabryki Avon Operations Polska.

 

I Ty możesz pomóc! Zostań wolontariuszem!

Tych, którzy nie biegną, organizatorzy zapraszają do współpracy. Jeśli jesteś gotowy na przeżycie przygody i chcesz zobaczyć, jak wygląda organizacja wielkiego sportowego wydarzenia, dołącz do grona wolontariuszy biegu „AVON kontra PRZEMOC – biegnij w Garwolinie”. Nie ważny jest Twój wiek, tylko chęć do działania i zaangażowanie. Zadań do wykonania będzie naprawdę sporo, dlatego liczy się każda para rąk i każdy wolontariusz znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 13 czerwca. Wiadomości wyrażające chęć udziału prosimy kierować na adres mailowy: amikulska@csik.garwolin.pl

 

Zapisy na bieg „AVON kontra PRZEMOC” prowadzone są na stronie pod poniższym linkiem: www.bieg.truchtacz.pl/zapisy/zapisy

Więcej informacji dot. biegu znajdziesz na oficjalnym profilu wydarzenia na Facebooku.

Jeśli zainteresowała Cię idea kampanii „AVON kontra PRZEMOC”, koniecznie zajrzyj na stronę Wielka kampania o godność.

 

Inf. pras., oprac. ur


Pobiegnij w 9. edycji biegu „AVON kontra PRZEMOC” i wesprzyj „Niebieską Linię” - Zapisy trwają! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl