:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C pochmurno z przejaśnieniami

Pociągiem Słonecznym nad morze – wakacyjne zniżki na podróże

Z Warszawy do Trójmiasta w niespełna 3 godziny, a do Ustki w zaledwie 5 h 21 min. W tegoroczne wakacje już po raz czternasty na tory wyjedzie pociąg „Słoneczny” Kolei Mazowieckich. Będzie kursował codziennie w okresie 23 czerwca – 2 września w relacji Warszawa Zachodnia – Ustka – Warszawa Zachodnia. Zatrzyma się m.in. w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Wejherowie, Lęborku i Słupsku. Ważna wiadomość dla oszczędnych! "Słoneczny" kusi rabatami!

Pociąg „Słoneczny” składa się z nowoczesnych wagonów piętrowych i lokomotywy Traxx. Podróż jest szybka i komfortowa. Z Warszawy do Trójmiasta „Słoneczny” dojeżdża w niespełna 3 godziny, do Ustki w zaledwie 5 h 21 min. Wagony piętrowe są klimatyzowane, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także wyposażone w przewijaki dla niemowląt. Na pokładzie dostępny jest również catering. Nad spokojnym przebiegiem podróży każdego turysty czuwa uprzejma obsługa pociągu.

 

Bilety na przejazdy pociągiem „Słoneczny” są do nabycia w bardzo atrakcyjnych cenach, ponadto w cenie biletu podróżny może zabrać rower lub psa. Zakupu biletów można dokonać w kasach biletowych, za pośrednictwem strony bilety.mazowieckie.com.pl, w aplikacji skycash, w biletomatach KM, a także bezpośrednio u kierownika pociągu. Wakacyjnemu połączeniu stolicy z wybrzeżem towarzyszy akcja promocyjna „Słoneczny wysyp rabatowy”, dzięki której osoby podróżujące pociągiem „Słoneczny” mogą skorzystać z atrakcyjnych zniżek w interesujących miejscach nad morzem.

Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest na stronie sloneczny.mazowieckie.com.pl.

 

Gmina Garwolin, oprac. ur

Fot. sloneczny.mazowieckie.com.pl

 

Pociągiem Słonecznym nad morze – wakacyjne zniżki na podróże komentarze opinie

  • Mq - niezalogowany 2018-06-18 14:34:47

    Komfortowa podróż?hahaha...kto kiedykolwiek jechał Słonecznym ten wie, że na jedno miejsce siedzące przypadają 3 osoby, a na jedno stojące 5:)

  • gość 2018-07-18 08:45:11

    co roku przylatuję do Polski i spędzam tu urlop, szukam wiadomo oszczędności .Walutę wymieniam zawsze online np na dobrykantor.pl szukam najczęściej z polecenia dobrych kwater niedrogich. A Słonecznym jak dla mnie podróżuje się bez zarzutu i w dobrej cenie.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl